Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wymiana linków » wymiana linków + wyjaśnienie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 wymiana linków + wyjaśnienie « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
O.I.O.M.
PostWysłany: 18 Wrz 2006, 21:09    Temat postu: wymiana linków + wyjaśnienie Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 12


dobra, to ja teraz poproszę o wyrozumiałość, jako osoba początkująca w zakresie wymiany linków i takich tam.

posiadam forum - OIOM, rzecz jasna - > http://www.hopatika.webd.pl
forum jest w wersji 2.0. wersja 1.0 stanowi obecnie archiwum ponad 150.000 postów i kilku tysięcy tematów. wersja 2.0 istnieje od niecałego miesiąca. na forum piszemy dużo i często, ale podstawową bolączką jest mała liczba użytkowników. zdecydowanie chciałbym to poprawić, jak również liczbę odwiedzających.

czy jest coś, co możecie mi zaproponować?

i przy okazji wyłożyć łopatologicznie te wszystkie systemy wymiany linków, jeśli możecie.

PR mojej strony wynosi 4.

z góry dziękuję.
_________________
Oddzia? Intensywnej Opieki Muzycznej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wymiana linków » wymiana linków + wyjaśnienie
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group