Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wspó?praca ] wspólny pojekt dodawarki do katalogów

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ wspó?praca ] wspólny pojekt dodawarki do katalogów « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
adamk
PostWysłany: 30 Gru 2006, 14:38    Temat postu: wspólny pojekt dodawarki do katalogów Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 127

Ostrzeżeń: 2
Skąd: Gliwice

Szukam chętnych do zrobienia dobrego projektu "dodawarki do katalogów", istnieje już kilka takowych, ale każdy ma jakieś minusy, taka "dobra dodawarka" miała by duży wpływ na współczesne pozycjonowanie i ułatwiła by prace. Z mojej strony mogę zaoferować: czas, szybki serwer, pomoc graficzną i doświadczenie z tego typu narzędziami.
_________________
- Pomoc dla Adama
- Katalog stron
- Forum dyskusyjne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
cezars
PostWysłany: 31 Gru 2006, 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

adamk już jest jeden dobry projekt, np. ten.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 31 Gru 2006, 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Są bardzo różne opinie na temat dodawarek, ja mam swoją. Przy katalogowaniu stron, którymi się zajmuję nie używam dodawarek.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adamk
PostWysłany: 31 Gru 2006, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 127

Ostrzeżeń: 2
Skąd: Gliwice

cezars napisał:
adamk już jest jeden dobry projekt, np. ten.


i ten projekt ma wiele do życzenia

Martin napisał:
Są bardzo różne opinie na temat dodawarek, ja mam swoją. Przy katalogowaniu stron, którymi się zajmuję nie używam dodawarek.


może jednak warto pomyśleć o czymś takim gdyż katalogowanie pochłania mnóstwo czasu, a można by ten czas sporzytkować np. na analizy i inne sprawy.
_________________
- Pomoc dla Adama
- Katalog stron
- Forum dyskusyjne


Ostatnio zmieniony przez adamk dnia 02 Sty 2007, 15:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
cezars
PostWysłany: 31 Gru 2006, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Cytat:
i ten projekt ma wiele do życzenia

Może i tak, ale z tego co mi wiadomo to autor tej dodawarki stara się co róż to ją ulepszać itp. Wink
Życzę powodzenia przy tworzeniu dodawarki Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
adamk
PostWysłany: 31 Gru 2006, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 127

Ostrzeżeń: 2
Skąd: Gliwice

hmmmm to ty wysłałeś zapytanie z mojej strony o pozycjonowanie? Confused
_________________
- Pomoc dla Adama
- Katalog stron
- Forum dyskusyjne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
szuman
PostWysłany: 02 Sty 2007, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

dodawarka to jak szofer: auto jedzie, wie dokąd, ale nie masz nad nim kontroli...
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adamk
PostWysłany: 02 Sty 2007, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 127

Ostrzeżeń: 2
Skąd: Gliwice

powiem Ci szuman że obecnie ta kwestia poszła mocno do przodu i jest coraz lepiej
_________________
- Pomoc dla Adama
- Katalog stron
- Forum dyskusyjne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wspó?praca ] wspólny pojekt dodawarki do katalogów
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group