Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wymiana linków » Wymiana linków, min pr4, mało wychodzących

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Wymiana linków, min pr4, mało wychodzących « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Koniu
PostWysłany: 25 Wrz 2006, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

to szczeze mowiac mało wartosciowy ten link z mojego punktu widzenia, ale dla strony podobnej tematycznie to juz ma wartość . Zasady przedstawiłeś czyste i ok . Nie wiem czemu tak cześć zaregowała .

Martinie jestes w błedzie jeżeli link nie jes seo to nie warto sie wymieniać. Oj warto warto Smile tylko zalezy z kim Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 25 Wrz 2006, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Koniu napisał:
Martinie jestes w błedzie jeżeli link nie jes seo to nie warto sie wymieniać.

Mam swoje zdanie na ten temat i napisałem je już w tym poście. Każdy może mieć swoje zdanie. Tobie to pasuje, więc się wymieniasz otrzymując w zamian link pośredni. Powodzenia.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 25 Wrz 2006, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

dziekuje , troche offtopic sie zrobił wiec proponuje przciac temat i przeniesc
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 27 Sty 2007, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Wymiana poprostu ma inne zadanie spełnic niz link SEO, jesli im chodzi o traffik to czemu nie, zawsze to cos, a pisal na ten temat, na samym poczatku.. jak chca czemu nie. Nie wiem po co te dalsze gadki jest jasno i bylo jasno przedstawione co jest lepsze, wydalniejsze a co mniej Laughing ...
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lexy
PostWysłany: 27 Sty 2007, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Wymiana spełnia różne cele. Jednemu zależy na trafficu i zgodzi się na wymianę nawet jeśli link ma być z rel="nofollow" (np. jeśli strona linkująca ma kilka tysięcy unikalnych wizyt, a ja mam świeżą stronę, którą chcę rozreklamować), a innemu zależy bardziej na linku pozycjonującym, który może się znajdować nawet w stopce.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ivellios
PostWysłany: 27 Sty 2007, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 03 Paź 2005
Posty: 76

Skąd: Katowice

Czy interesowałaby cię wymiana linkiem z www.paranormalium.pl ?
(Linkory mam ustawione tylko na stronie głównej, twój link mogę pogrubić, uwidocznić w jakiś inny sposób lub wstawić go pod artykułami lub na forum)
_________________

Poznaj Honey Bunny, dziewczyn? Kr?lika Bugsa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Lexy
PostWysłany: 27 Sty 2007, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


A z którą ze stron? Tu jest spis: projekty stron. I czy to pytanie od mnie czy do autora tematu? Smile
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ivellios
PostWysłany: 27 Sty 2007, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 03 Paź 2005
Posty: 76

Skąd: Katowice

Pytanie skierowane głównie do autora tematu, ale może być również i do Ciebie Smile
_________________

Poznaj Honey Bunny, dziewczyn? Kr?lika Bugsa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
idaho666
PostWysłany: 28 Sty 2007, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

wymiane linkow zalatwia sie na PW, nie zasmiecajmy bazy bzdurami. chcesz sie wymienic? nie ma sprawy. link do mnie na glownej, link do ciebie z www.e-angielski.com/linkownia.phtml - tylko tam wstawiam linki i tam tez sa przeniesione te z ktorymi sie wczesniej wymienilem. jesli ktos mnie linkuje a go nie ma, to PW. nie mam juz linkow maskowanych na podstronach, tylko w dziale strony polecajace e-angielski.com, niemniej tez maja dosc duzo wejsc. co do wymiany na glownej i podstronach tylko strony zwiazane z ang, edukacja, lub o duzej liczbie bl, malo wychodzacych, wysokim pr i wartosciowym contencie.

ps. preferuje wymiane a-b, b-c, wiec jakby co prosze pisac na pw

pozdr
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wymiana linków » Wymiana linków, min pr4, mało wychodzących
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group