Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wymiana linków » Wymiana ze stronami edukacyjnymi

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Wymiana ze stronami edukacyjnymi « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 10 Lut 2007, 12:49    Temat postu: Wymiana ze stronami edukacyjnymi Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


http://www.cae.nauczaj.com - informacje o CAE, wyniki i testy CAE, zmiany w strukturze egzaminu od zimowej sesji 2008 itp.

Tydzień temu powstała nowa strona na temat CAE. Chętnie wymienię się linkami z innymi stronami edukacyjnymi. Strona dosłownie po kilku godzinach od powstania została zaindeksowana w Google i już są z niego wejścia pod hasłem: testy CAE. Na razie ma ok. 40 unikalnych odwiedzin dziennie.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Lexy
PostWysłany: 28 Lut 2007, 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Strona Certificate in Advanced English w tej chwili ma ponad 80 unikalnych wizyt dziennie i jej popularność zwiększa się w dość szybkim tempie, a w budowie jest jej angielska wersja. Ilość linków w sekcji "zaprzyjaźnione" jest ograniczona.

Jeśli ktoś jest zainteresowany wymianą a->b, b->c, do wymiany włączam strony:
- www.angielski.nauczaj.com - nauka języka angielskiego, wypracowania, gramatyka, nauka słówek - prawie 1.000 unikalnych wizyt dziennie (stat4u pokazuje ok. 2.000);
- www.korepetycje.nauczaj.com - darmowe ogłoszenia korepetycji (strona czeka na dużą modyfikację) - ok. 150 unikalnych wizyt dziennie;
- www.forumjezykowe.kom.pl - nauka języków obcych na forum - w ostatnich dniach ok. 400-500 unikalnych wizyt dziennie.

Korzystam głównie ze statystyk www.darmowe-statystyki.com które pokazują dużo mniej wejść niż www.stat4u.pl
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 28 Lut 2007, 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Zastanawia mnie w jakim celu ludzie przy wymianie linkami informują o odwiedzalności? Kilka osób pytało mnie również o odwiedzalność na moich innych stronach. Wymiana linkami, służy przede wszystkim wzajemnym korzyściom w indeksowaniu przez roboty wyszukiwarek, jeżeli ktoś kliknie w link to fajnie, ale nie jest to konieczne przy tej formie współpracy. Jeżeli ktoś myśli o formach reklamy, to zdecydowanie są inne - bardziej skuteczne formy reklamy niż wymiana linkiem. Więc po co odwiedzalność?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 28 Lut 2007, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Zależy od tego czy ktoś dzięki wymianie chce podnieść pozycję strony i przyspieszyć indeksację, czy ma nadzieję na wzrost odwiedzalności przez moje strony. Ja zwracam uwagę na jedno i drugie, bo mając link np. na www.e-angielski.com widziałam sporo wejść z tej strony. Dlatego zależy mi na linkach na stronach powiązanych tematycznie, chociaż to też służy zarówno pozycjonowaniu, jak i reklamie. Co innego jeśli link miałby się znajdować w stopce, bo jeśli już ktoś w niego kliknie to zapewne przypadkowo. Nawet przy linkowaniu swoich stron wzajemnie widzę dużo wejść np. z www.angielski.nauczaj.com na www.cae.nauczaj.com Tak więc wszystko zależy od tego co chcę zyskać przez wymianę.

Jeśli kogoś interesują pozycje stron na konkretne hasła albo PR, może to sam sprawdzić Smile A do statystyk nie ma dojścia.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mir123bych
PostWysłany: 04 Mar 2007, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 60

Skąd: Lublin

a jak się to sprawdza?? wiem laik ze mnie Embarassed
_________________


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Tlen
Lexy
PostWysłany: 04 Mar 2007, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


mir123bych, a może byś tak trochę jaśniej formułował pytania?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 29 Mar 2007, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Moim zdaniem, wygenerowanie mapy sitemap.xml (bez oczywiście tzw linków przyjaznych) przyśpiesza indeksacje i wrzucenie wynikow w SERP, dużo szybciej niz wylinkowanie, bez tendencji do zawahan i oslabiania strony. Rolling Eyes
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wymiana linków » Wymiana ze stronami edukacyjnymi
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group