Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ poszukuj? ] poszukuje porzadnej firmy tworzacej serwisy www

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ poszukuj? ] poszukuje porzadnej firmy tworzacej serwisy www « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
idaho666
PostWysłany: 10 Kwi 2007, 21:27    Temat postu: poszukuje porzadnej firmy tworzacej serwisy www Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

witam. poszukuje profesjonalistow tworzacych strony www. nie chodzi mi o stronke wizytowke ale o porzadny zaawansowany serwis stworzony w php. napisalem do kilku firm z top 10 na tworzenie stron ale niestety zero odpowiedzi albo nie sa w stanie wykonac zadania. czy ktos na dobra firme ktora nie boi sie wyzwan i potrafi stworzyc serwis a nie stronke? jakby co dajcie znac... dzieki
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
JankesM
PostWysłany: 11 Kwi 2007, 07:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Gdybyś napisał do najlepszych i najbardziej znanych firm tworzacych strony w Polsce to na pewno by się odezwali. Jednak pytanie, czy będzie ciebie stać na serwis zrobiony przez profesjonalną firme. Oni biorą za to naprawdę duże pieniądze.

Małe firmy nie są zainteresowane dużymi projektami, bo tworząc duży serwis automatycznie nie mogą robić mniejszych (wszystkie moce przerzucone na portal itp). Tak więc o małych firmach zapomnij. Małe firmy wolą zrobić w tym samym czasie 10 małych serwisów niż jeden duży.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przemo85
PostWysłany: 11 Kwi 2007, 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Tu jednak pojawia się mały problem JankesM, bo jak na przykład odróżnić małą firmę od dużej? Tak naprawdę wiele to tylko pozory.

Przykładowo- pracowałem w krakowskiej agencji interaktywnej która w google wyświetla się aktualnie w pierwszej siódemce na hasło "tworzenie stron". Nie chcę tu nikomu robić negatywnej reklamy, kto chce, sam sobie sprawdzi o jakiej firmie mówię.

Otóż firma ta na swojej stronie sprawia wrażenie dużej, maksymalnie profesjonalnej firmy z wielkim dorobkiem. Dzięki temu wrażeniu są w stanie brać za wykonanie stron naprawdę duże pieniądze. Przykładowo najtańszą stronkę-wizytówkę statyczną z czterema zakładkami robią za absolutnie minimum 1200 zł. Ceny większych serwisów przekraczają nawet cenę 10 000 zł.

Jak to wygląda od kuchni?
Wygląda to tak że zespół od czarnej roboty (czyli realnie pracujący przy projektach) tworzy trzech-czterech młodych ludzi, często jeszcze studenci, pracujący za śmieszne grosze i zmuszani do nadgodzin.Pracują oni bez ubezpieczenia i umów o pracę żeby zmniejszyć koszty. Rotacja jest tak duża że prawie co miesiąc ktoś odpada, czasem dwie osoby naraz i zatrudniani są następni. Ponieważ firma bierze wszystkie zlecenia od razu, często jest tak że pracuje się przy 10 stronkach naraz pod dużym ciśnieniem a i tak opóźnienia są ogromne. Klient zamiast dostać stronkę po miesiącu od zlecenia -często dostaje ją po 3-4 miesiącach. Ale strona firmowa dalej robi wrażenie i przyciąga następnych więc ta sztuczna renoma jeszcze podziała jakiś czas, mimo niezadowolenia klientów.

Bardzo dobrze robisz idaho że pytasz na forum o dobrą firmę. Nie należy ufać stronom i pozycji firm w wyszukiwarkach. Najlepiej znaleźć kogoś kto już korzystał z podobnych usług i jest zadowolony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 11 Kwi 2007, 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Patrząc na wymagania do projektu, które idaho666 napisał w poście:
http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=3460
To małe firmy nie podejmą się tego, bo to jest pracochłonne i oni wolą wziąć w tym czasie 5-10 małych projektów, na których mogę zarobić większą kasę niż ty będziesz mógł zaproponować. Z drugiej strony duże i znane firmy będą za to chcieli tak dużą kasę, że zwykłego wyjadacza chleba na nich nie stać.

idaho666 napisał:
napisalem do kilku firm z top 10 na tworzenie stron

W googole możesz w taki sposób sprawdzić jedynie dobre firmy pozycjonerskie, bo jak są wysoko na jakieś frazy to znaczy, że jakoś na te pozycje wskoczyli. Jeżeli chodzi o tworzenie stron, to strony które są wysoko na dane frazy mogą oznaczać, że mają w swojej firmie jedynie dobrego pozycjonera, a wcale nie muszą być extra w tworzeniu stron (portali opartych na bazie danych itp).

Przejrzyj portfolio tych firm i zobaczysz czy robili strony we flash i XHTML czy są to raczej strony oparte na bazie danych i PHP (takiego czegoś oczekujesz czytając Twoje wymagania we wspomnianym powyżej poście) itp Wink
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 11 Kwi 2007, 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

te wymagania co sa opisane to tylko kropla... przejrzalem juz wiele portfolio i niestety serwis najwyzszych lotow to strona w php gdzie php jest uzyte tylko do includowania menu, poza tym co mnie zaskoczylo znalazlem juz dwie stronki - tworzenie stron www profesjonalnie itd postawione na darmowym szablonie, tak ze na prawde mi rece opadaja... co do pytania jankesa, zdaje sobie sprawe iz nie jest to wizytowka za 300 zl, niemniej mam nadzieje iz znajde firme, gdzie stosunek ceny do jakosci bedzie mi odpowiadal. poki co niestety dostaje same ..... [cenzura] wiec w sumie mam taka prosbe ze jak ktos zna dobra firme, albo rozbudowany serwis, to niech rzuci okiem kto go wykonal i dal znac. poki co dostalem 4 odpowiedzi na 14 maili z zapytaniem o strone... 3 ze nie ma szans, jedna firma niby ok, niemniej potrzebuje wiecej ofert by porownac ceny, osiagniecia, itd....
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 13 Kwi 2007, 06:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

a pisałeś do http://www.iai-system.com ? z tego, co widze, to http://www.hip-hop.pl jest powered by ta firma, więc raczej sa w stanie stworzyć serwis, a nie tylko wizytówkę.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 13 Kwi 2007, 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

wlasnie wyslalem, choc widze ze oni maja w ofercie glownie sklepy internetowe....
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
e-rozwiazania.pl
PostWysłany: 18 Kwi 2007, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 2


Chętnie podejmiemy się tego zadania. Tworzymy tylko serwisy.
Proszę o kontakt na adres biuro@e-rozwiazania.pl

pozdrawiam
Budowniczy e-rozwiazan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 18 Kwi 2007, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

witam, dalszy kontakt przez maila
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ poszukuj? ] poszukuje porzadnej firmy tworzacej serwisy www
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group