Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wykonam ] Pozycjonowanie dodam do 6tyś Katalogów Stron SEO

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 [ wykonam ] Pozycjonowanie dodam do 6tyś Katalogów Stron SEO « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Koniu
PostWysłany: 14 Gru 2006, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

zgred ja sie nie obrażam nie trafiles widać na normalnych ludzi ja tam kataloguje i ludzie zadowoleni sa Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
grejf
PostWysłany: 27 Sty 2007, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Widze, ze tu nie brakuje rozsadku, tak zgadza sie wogole pojecie tego typu, ze katalogowanie to pozycjonowanie nie przeszlo by mi przez usta, lecz sa osoby ktore chca sie "doleczyć" ewen. katalogowaniem. Rolling Eyes na addera trzeba mieć sposób, aby byl bardziej wydajny. A co do qlWebow to radza sobie nie najgorzej widze rosna jak grzyby po deszczu, czyli cos w tym jest, a niby znikaja, fakt moga zniknac, jak mu serwer nie wydoli to tak Wink
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
shivan
PostWysłany: 05 Kwi 2007, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 10


Addera też można na komputerze odpalić, wystarczy ściągnać serwer krasnala. Ale po to Adder był robiony na hosting by działał znacznie szybciej.
_________________
www.seo.investray.com - top paying keywords
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 05 Maj 2007, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Powiedzcie początkującemu skąd wziąść jak uruchomić i skonfigurować program do automatycznego dodawania do katalogów. Bo mi oczy niedługo się wypalą przez to ręczne wpisywanie za każdym razem.
I czy to jest bezpieczne? czy gogle mi np nie zablokuje strony u siebie przez przegięcie z katalogami? Jak tego ostrożnie używać?
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
cRaSh
PostWysłany: 05 Maj 2007, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

http://allegro.pl/item190861366_kataloger_cncat_qlweb_adder_4_nowosc_premiera_fv.html

Inne pytania to podstawy pozycjonowania, poczytaj to sie dowiesz.
I nie, nie dostaniesz bana od google za nadmiarną ilość linków.
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eM_K_S
PostWysłany: 05 Maj 2007, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

cRaSh napisał:
http://allegro.pl/item190861366_kataloger_cncat_qlweb_adder_4_nowosc_premiera_fv.html

Inne pytania to podstawy pozycjonowania, poczytaj to sie dowiesz.
I nie, nie dostaniesz bana od google za nadmiarną ilość linków.

Dzięki:) a czytam i czytam i czytam i tak ciągle od trzech dni (od publikacji:))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Waldek
PostWysłany: 05 Maj 2007, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

eM_K_S napisał:
Bo mi oczy niedługo się wypalą przez to ręczne wpisywanie za każdym razem.
I czy to jest bezpieczne?

Nareszcie ktoś mnie dzisiaj rozbawił, długo sam do siebie się śmiałem. Very Happy
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
szuman
PostWysłany: 07 Maj 2007, 04:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

eM_K_S napisał:
Powiedzcie początkującemu skąd wziąść jak uruchomić i skonfigurować program do automatycznego dodawania do katalogów. Bo mi oczy niedługo się wypalą przez to ręczne wpisywanie za każdym razem.
I czy to jest bezpieczne? czy gogle mi np nie zablokuje strony u siebie przez przegięcie z katalogami? Jak tego ostrożnie używać?

a jaki problem przygotować sobie kilka opisów dla danej strony? Ja tak robiłem i naprawdę sprawnie szło Smile W pliku tekstowym zapisałem sobie 5-6 różnych opisów dla jednej strony, a różne tytuły i słowa kluczowe wybierałem z podpowiedzi autouzupełniania w Firefoksie Smile dodanie jednego wpisu nawet minuty nie trwało, a 100% kontroli nad dodanym wpisem Smile
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cRaSh
PostWysłany: 07 Maj 2007, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Jak chcecie dodawać w tempie błyskawicznym to polecam wtyczkę do ff- InFormEnter. Ratuje życie Smile

Edit:
btw - mogę też wspomóc kilka osób i nieodpłatnie dodawać nieduża ilość wpisów (20-30-40) codziennie do qlwebów. Oczywiście mówię o dodawarce. Chętni na PW Wink
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wykonam ] Pozycjonowanie dodam do 6tyś Katalogów Stron SEO
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group