Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » happydir - darmowy katalog stron www

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 happydir - darmowy katalog stron www « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Maciekweb
PostWysłany: 10 Lis 2007, 15:48    Temat postu: happydir - darmowy katalog stron www Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 10


Dodaj swoją stronę do happydir - darmowy katalog stron. Oferujemy dużą liczbę starannie dobranych kategorii. Nasz katalog bazuje na komercyjnym skrypcie phpLD, co odróżnia go od innych darmowych katalogów i gwarantuje wysoką jakość. Zapraszamy!

http://www.happydir.net
_________________
ZARÓB NA SWOJEJ STRONIE WI?CEJ NI? KIEDYKOLWIEK


Ostatnio zmieniony przez Maciekweb dnia 10 Lis 2007, 18:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Lexy
PostWysłany: 10 Lis 2007, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Liczby przy kategoriach są mylące. Zamiast pokazywać liczbę wpisów to pokazują liczbę podkategorii, a więc katalog wydaje się być na razie pusty. Nie myślałeś o dodawaniu samemu ciekawych stron, aby go trochę rozkręcić?

ps. Na katalogi mamy specjalny dział.

//edit:

Link zwrotny? Przecież ten katalog jest pusty i świeżutki.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 10 Lis 2007, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Maciekweb napisał:
Nasz katalog bazuje na komercyjnym skrypcie phpLD, co odróżnia go od innych darmowych katalogów i gwarantuje wysoką jakość

Pytam z ciekawości: czym takim specjalnym odróżnia się phpLD od darmowego np.: mini? Może mnie przekonasz, bo na razie ten skrypt do mnie nie przemawia..., a znam go od dawna.
Lexy napisał:
ps. Na katalogi mamy specjalny dział.

Przeniosłem post do podforum: katalogi stron.
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gostek_
PostWysłany: 10 Lis 2007, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Skoro masz juz wersje płatną, która na pewno kupiłęś legalnie, to dlaczego używasz darmowej skórki, która działa tez na darmowej wersji skryptu? Do PhpLD sa przeciez takie, które sprawiaja, ze katalog wygląda "paluszki lizać" Wink
Cytat:

Pytam z ciekawości: czym takim specjalnym odróżnia się phpLD od darmowego np.: mini? Może mnie przekonasz, bo na razie ten skrypt do mnie nie przemawia..., a znam go od dawna.

Ja odpowiem Smile Ma wbudpowane płątności paypal, ma możliwość ustawienia przyjmowania linków i płatnych i darmowych. Czas, na jaki sa przyjmowane płatne linki. Nawet dla pojedynczych wpisów mozna ustawić noffolow. Inna cena linkow dla wpisow do jednej kategori, i inna cena dla linkow np do kategorii 5. Plus cała masa wtyczek i dodatków, tylko niestety większosc z tych najlepszych jest płatna.
Na anglojęzyczny katalog skrypt jest idealny.
_________________
liderpracy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 10 Lis 2007, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

gostek_ w czym problem, żeby rozbudować darmowy skrypt o takie rzeczy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maciekweb
PostWysłany: 10 Lis 2007, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 10


Heh no widzę, że ciekwy temat się robi. To powiem tak - darmowy template, żeby nie wydawać więcej. phpLD z tych samych powodów co napisał gostek_ i nie tylko. Dlaczego płatny skoro może być darmowy i ta skórka zadziała? Bo chcę poznać ten skrypt. Mam zamiar dość ciekawy projekt wypuścić:

www.phpld.pl
www.mkacprzak.pl/phpld.jpg

Spolszczenie w drodze, jak myślicie, przyjmie się skrypt?

[EDIT] Oczywiście na razie wersja free
_________________
ZARÓB NA SWOJEJ STRONIE WI?CEJ NI? KIEDYKOLWIEK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gostek_
PostWysłany: 10 Lis 2007, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Martin napisał:
gostek_ w czym problem, żeby rozbudować darmowy skrypt o takie rzeczy?

Różnica własnie taka, ze phpld ma to co wymieniłem w standardzie a w mini trzebaby sie bawić z kodem.

Maciekweb na screenie masz link do wersji 3.1.2 podczas, gdy jest ona płatna. Chyba czegos nie kapuje, darmowka jest tylko do 2.1.3 Pisz?
_________________
liderpracy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maciekweb
PostWysłany: 10 Lis 2007, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 10


Dlatego dałem edit Razz no może w przyszłości napisze do phpld.com że powstał w Polsce support i chcielibysmy sprzedawać wersje 3. I oczywiście mieć profity z tego jakieś Razz Smile skoro już jest temat - co o layu sądzicie? Bo też mojego autorstwa Smile
_________________
ZARÓB NA SWOJEJ STRONIE WI?CEJ NI? KIEDYKOLWIEK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » happydir - darmowy katalog stron www
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group