Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Portfolio Pajo

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Portfolio Pajo « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Pajo
PostWysłany: 02 Maj 2009, 01:39    Temat postu: Portfolio Pajo Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 40


Tytuł: Portfolio Pajo
Adres: http://pajo.07x.net/portfolio.html
Opis: Pajo portfolio. Młody projektant stron internetowych oraz grafiki komputerowej zaprasza do współpracy.
Na stronie znajdą Państwo zbiór prac, oferte itp. Zapraszam!
_________________
Jakie za?o?enie masz ? Proste! Walczy? i wygrywa?!!!!
Bajt - Profesjonalna pomoc komputerowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
SerU
PostWysłany: 03 Maj 2009, 01:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 40

Skąd: Maidstone, UK

Nie to żebym się czepiał ale "później" piszemy przez "ó" a ta strona to chyba Twoje "portfolio" a nie "portfolia". I tak na marginesie: dlaczego ta strona się tak długo wczytuje? Chodzi mi o ilość pasków ładowania animacji flash (dobija do 100% chyba z 5 czy 6 razy).
_________________
www.FlashIMG.com
www.ImgAV.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 03 Maj 2009, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


mnie też się tak długo ładowała będzie jakiś błąd pewnie
a co do samej strony , wydaje mi się że jesteś początkującym grafikiem także jak na takiego strona jak i prace nie najgorzej jest
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czis
PostWysłany: 03 Maj 2009, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Czekałem chyba z 5 min na otwarcie się strony, lecz niestety się nie doczekałem. Popracuj nad przyspieszeniem serwisu, bo wątpie, że znajdziesz klienta, który będzie aż tyle czekał ...
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pajo
PostWysłany: 05 Maj 2009, 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 40


Po pracuje....
To tak na szybkiego byla robiona później będzie lepsza Smile

A teraz laduje sie szybciej strona ?
_________________
Jakie za?o?enie masz ? Proste! Walczy? i wygrywa?!!!!
Bajt - Profesjonalna pomoc komputerowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
SerU
PostWysłany: 05 Maj 2009, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 40

Skąd: Maidstone, UK

Znów miałem 6 pasków ładowania - w sumie nie wiem po co. A niestety "puźniej" pozostało Confused Zmień to bo strasznie razi. Przeczytaj te kilka linijek tekstu, które masz na tej stronce i popraw błędy.

Stronka sama w sobie OK ale zmień też kod HTML, bo od rau widać, że korzystasz ze SWiSH Max2, a tego już wszyscy nie muszą wiedzieć. Słowa kluczowe to też lekka tragedia i do tego ten tracker SEDO... Po co Ci on?
_________________
www.FlashIMG.com
www.ImgAV.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 05 Maj 2009, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

nie ma czegos takiego jak ~moja portfolia~ czlowieku poczytaj troche o jezyku polskim. w ogole co to za domena?
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pajo
PostWysłany: 12 Maj 2009, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 40


No ok z polskiego najlepszy nie bylem... Ale błędy poprawiłem... A stronka tak od razu idealna nie mogla być bo jej dużo czasu nie poświeciłem... Wczytywanie poprawione, html i błędy poprawione...
Dzięki za opinie nawet te złe... Za jakiś czas postaram się jeszcze coś dodać do stronki. Zrobiłem ja nie wymagającą (mało grafiki i efektów) żeby się szybciej wczytywała ale narazie jest na darmowym serwerze to się troszkę dłużej ładuje jak ktoś ma słabe łącze...

Jeszcze raz dzięki
_________________
Jakie za?o?enie masz ? Proste! Walczy? i wygrywa?!!!!
Bajt - Profesjonalna pomoc komputerowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
gostek_
PostWysłany: 13 Maj 2009, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Wykonanie strony jest ok, ale tresc naprawde odpycha. "lubie dobra zabawe, muzyke itd" "No i to chyba na tyle..." Niepowazne to i odstrasza potencjalnego klienta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pajo
PostWysłany: 21 Maj 2009, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 40


Ok... po prawione dzięki...
_________________
Jakie za?o?enie masz ? Proste! Walczy? i wygrywa?!!!!
Bajt - Profesjonalna pomoc komputerowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Portfolio Pajo
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group