Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Moderowany Katalog Stron (PR3!)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Moderowany Katalog Stron (PR3!) « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
GigaDownload
PostWysłany: 03 Paź 2008, 21:42    Temat postu: Moderowany Katalog Stron (PR3!) Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 12


Chciałbym Wam zaprezentować katalog, który nie jest tym razem w jednej domenie, ale przynależy do naszego serwisu GigaDownload.net.pl Smile

Adres: http://www.gigadownload.boo.pl







Jest oczywiście moderowany, żadne perfidne spamy nie wchodzą w grę. Strony sprawdzam trochę mniej restrykcyjnie, więc opisy gg pozmieniane jeszcze wchodzą w grę Smile

Dzięki tworzeniu kont można z łatwością zobaczyć, które wpisy zostały już przyjęte. Wpisy dodaje się szybko i bardzo łatwo. Smile

Katalog nie jest nowy - isnieje od końca października 2007 roku (niedługo będzie roczek! Laughing). Do zalet można dołączyć też posiadanie pagerank 3 (dopisać do kolekcji Wink) oraz posiadanie ~12k linków wg. Yahoo - dzięki czemu wpisy są sprawnie indeksowane. Smile

Proszę zgłaszać wszelkie błędy z działaniem katalogu, bo trochę przy nim namotałem Smile

Pozdrawiam i czekam na wpisy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
zgred
PostWysłany: 04 Paź 2008, 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

bede szczery - wszystko co wisi na boo, cal, lua jest przez moje katalog filtrowane jako śmieci bezwartościowe - nie obraź się ale tak postępuje Ja.
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
GigaDownload
PostWysłany: 04 Paź 2008, 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 12


Muszę Cię zaskoczyć, ale jestem bardzo zadowolony z boo.pl - mam konto 1,5 roku i żadnych problemów nie miałem.

Nie mam zamiaru go usuwać, a konto jest jeszcze opłacone na rok (czyli maksymalnie). :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgred
PostWysłany: 04 Paź 2008, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

ja tylko wskazuje, że siedząc na oo skazujesz się na filtrowanie ze strony katalogów porzadnych i tych prawie Wink porządnych. Ilosc rodzynkow z takiej domeny jest tak niewielka że całośc leci do worka ze spamem ... niestety...
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
GigaDownload
PostWysłany: 04 Paź 2008, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 12


Inne strony na boo.pl nie mają wpływu na moją stronę - to jest hosting, a nie portal wieloserwisowy. Mojemu katalogowi zaszkodzi tylko działanie na stronę główną boo.pl, czyli prawdopodobieństwo działania na mój serwis jest znikome...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
santino
PostWysłany: 26 Maj 2009, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Zbanowany
Nowicjusz

Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 5

Skąd: Warszawa

to ja zapraszam do innego nowego katalogu stron www darmowy katalog
_________________
kredyty pozyczki gotowkowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Moderowany Katalog Stron (PR3!)
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group