Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Strona o Mandze i Anime Naruto, Bleach

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Strona o Mandze i Anime Naruto, Bleach « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Katana
PostWysłany: 12 Cze 2007, 18:49    Temat postu: Strona o Mandze i Anime Naruto, Bleach Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 3


Witam!

Mam dla zainteresowanych (i nie tylko Smile ) linka do mojej strony o A&M Naruto, Bleach oraz innych ciekawych A&M.

Na stronie ujrzymy obszerny download z chapterami Mangi oraz w późniejszym czasie Anime. Zaplanowane są różnego typu artykuły i ciekawostki, która napewno spodobają się wielu fanom A&M.

http://narucenter.ovh.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
szuman
PostWysłany: 12 Cze 2007, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Manga zawsze mi sie podobała, a ostatnio nie miałem czasu Smile

Szkoda, że na reklamowanej przez Ciebie stronie pusto w downloadzie i galerii. Już sobie smaka na jakąś fajna tapetkę zrobiłem Very Happy Póki co mam taką, ale już mi się znudziła, a po drugie jest z motywem Ubuntu, a ja tego systemu nie uzywam... Smile


edit:
w downloadzie jakieś pliki są, ale w jaki sposób mozna je przeglądać?
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przemo85
PostWysłany: 12 Cze 2007, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

Też lubię mangę i anime, najbardziej ambitne produkcje jak Ghost In The Shell czy Ergo Proxy.
Ubolewam że większości ludzi w tym kraju manga kojarzy sie tylko z pokemonami które są po prostu produkcją dla małych dzieci, coś jak japoński miś kolargol połączony z maszynką do wyciskania z rodziców kasy Wink

Hmm, szuman ten Romek na tapecie to tak dla sciemy chyba? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 13 Cze 2007, 06:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

haha Romek to mój nowy avatar Very Happy mam go na pulpicie "pod ręką" żeby nie zapomnieć Wink

przemo85, skoro też lubisz mangę/anime, to fajna strona z tapetami http://www.getanimewallpapers.com jeśli jeszcze jej nie znasz Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Katana
PostWysłany: 13 Cze 2007, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 3


Żeby móc przeglądać i ściągać pliki w downloadzie, wystarczy rejestracja Razz Jest szybka i bezbolesna Smile
Póki co na stronie znajduje się dopiero Manga Naruto (ponad 200 chapterów) i 666 Satan (również niekompletny, ale dochodzą chaptery Smile ) i Itsumo Misora PL (nie wiem co to Razz nie ja wrzucałem Razz ), jak również znajdą sie komiksy, amerykańskie itp.

W Planach jest oczywiście upload Anime Naruto, ale to troche zajmie z powodu dużych odcinków Smile (ok. 150 MB odcinek:P ).

Galerie trochę rozwiniemy (a raczej ją uruchomimy Razz ), ale przydaliby sie teraz użytkownicy, który również dostarczą nam coś od siebie (tapetki, capture'y, filmiki z youtube'a Smile ). Dla wszystkich coś sie znajdzie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szuman
PostWysłany: 13 Cze 2007, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

rozumiem, że chcesz zachęcic ludzi do rejestracji Wink ale może lepiej zrób tak, aby bez rejestracji mozna było przeglądac pliki, a dopiero przy próbie ściągnięcia pokazywałby się komunikat o tym, że pobierać pliki mogą tylko zalogowane osoby? W ciemno mało kto się zarejestruje, lepiej pokazać co oferujesz swoim zarejestrowanym użytkownikom.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Katana
PostWysłany: 14 Cze 2007, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 3


coś nie moge ustawić, żeby download był dostępny dla niezarejestrowanych, ale same pliki już nie;p Więc otworzyłem download dla wszystkich;p

Co do galerii to jednak są problemy z powodu samego servera (miała być to strona przejściowa, więc server jest darmowy Razz ), bo nie można wrzucić za wiele tapet i nie moge również znaleźć sposobu na wrzucanie tapetek z linków, zamiast wrzucać je na server.

Myśle o przeniesieniu strony na inny server (http://shou.pl/ - 50 lub 100ZŁ rok, zależy od wymagań Razz ), ale póki co brak mi funduszy i użytkowników, którzy będą chceli ujrzeć tą strone w pełnej okazałości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leonkolega
PostWysłany: 13 Kwi 2008, 09:41    Temat postu: WWW.NARUTO-TEAM.CBA.PL Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 2

Skąd: google

WWW.NARUTO-TEAM.CBA.PL to jest dobra strona o Naruto można ściągnąć naruto i naruto shippuuden i sobie poczytać o różnych rzeczach i dobrze jest jak się będzie tam na dole z boku w reklamy google klikało.
_________________
elo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Karai
PostWysłany: 20 Lip 2009, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 1


www.inaruto.info - ciekawa strona o Naruto, dopiero się rozwijająca, ale z dużym potencjałem;P
Oferujemy, w miarę możliwości, nienajgorsze tłumaczenie PL Naruto manga juz w czwartek;P
zapraszamy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ulqq
PostWysłany: 03 Sie 2009, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 2


Hehe jak już wszyscy się chwalą swoimi stronami o Naruto, to może i ja też się swoją stroną o Naruto pochwalę ;D
Mamy dużo odcinków Naruto Online Naruto oraz Naruto Shippuuden, Gry Naruto i wiele wiele innych
adres strony - www.naruto.org.pl
_________________
Gry Naruto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Strona o Mandze i Anime Naruto, Bleach
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group