Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Darmowy serwis o pozycjonowaniu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Darmowy serwis o pozycjonowaniu « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
pozycjoner.org
PostWysłany: 15 Lut 2006, 19:28    Temat postu: Darmowy serwis o pozycjonowaniu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 44


Witam wszystkich użytkowników mojego ulubionego katalogu stron,
Przedstawiam Wam moją stronę www.pozycjoner.org Jest to darmowy serwis o pozycjonowaniu, który istnieje od października 2005 roku, jednak teraz serwis się rozwinął, zainwestowałem w domenę i nowy serwer. Znajdziecie tam kilka ciekawych artykułów i kurs pozycjonowania mojego autorstwa - poświęcałem na nie każdą wolną chwilę i mam nadzieję, że komuś się przydadzą moje prace Smile



Zapraszam też do działu Download z kilkoma przydatnymi programami i skryptami, a także do przeczytania dwóch skromnych newsów, które napisałem w ciągu tych 5 miesięcy Embarassed Oczywiście, jak każda porządna witryna posiada także forum dyskusyjne, które miało być tylko skromnym dodatkiem strony, gdzie użytkownicy mogliby podzielić się swoimi opiniami, a przerodziło się w forum o pozycjonowaniu, takie jak forum.optymalizacja.com Co prawda na razie ma ledwo ponad pięćdziesiąt postów (ale prawie każdy z nich jest taki jak jakiś artykuł Cool ).



Byłoby już ponad 100 postów, gdyby nie awaria i zmiana skryptu z phpBB na IPB, gdzie większość danych (w tym kilkanaście wartościowych wątków i wszyscy użytkownicy) została utracona i musiałem zaczynać od zera. Włożyłem w ten serwis dużo pracy, czasu i serca, więc mam nadzieję, że ktoś to w końcu doceni. Niestety, tylko ja pracuję nad witryną i cały ciężar leży na mojej głowie, dlatego chętnie przyjmę kogoś do pomocy, bo prowadzenie takiej strony samotnie jest naprawdę ciężkie - już od dwóch miesięcy nie napisałem ani jednego artykułu, ani jednego newsa, nie dodałam żadnego linka do mojego "mini katalogu" witryn o pozycjonowaniu. Zapraszam również do wstawiania linków na swoich stronach. Mile widziane wszystkie uwagi i komentarze. Chętnie przyjmę każdą krytykę!

Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam,
www.pozycjoner.org

P.S. Ups... Chyba za bardzo się rozpisałem Embarassed
_________________
Pozycjonowanie bez tajemnic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 16 Lut 2006, 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Witam na naszym forum Wink
Co do Twoich stron i forum to na razie są skromne w informacje i posty, ale jak najbardziej trzymam kciuki za rozbudowę strony oraz forum.
Co do narzędzi online jakie masz zamieszczone na stronie to raczej powinieneś zamieścić tam linki do prawowitych właścicieli i twórców tych narzedzi: http://www.iwebtool.com/tools/

Np: przyszły PR
http://www.stwor.pl/dzial,przyszly,pagerank.phtml
to tak naprawdę udostępnione narzedzie ze strony:
http://www.iwebtool.com/pagerank_prediction

A tak naprawdę to sam sobie ściągnij te narzędzia online i umieść je u siebie lokalnie w serwisie, np:
http://www.iwebtool.com/source_code/pagerank_prediction

DLACZEGO jako pozycjoner w odsyłaczach na swojej podstronie: http://www.pozycjoner.org/linki/2.html stosujesz w linkach linki pośrednie:

PRZYKŁAD:
http://www.pozycjoner.org/linki/katalogi-i-wyszukiwarki/katalog-ciekawych-stron.html
sprawdzamy link przy pomocy strony:
http://polskiefilmy.tv/polskiefilmy/php5/get-headers.php5
Kod:
HTTP/1.1 302 Found
Date: Thu, 16 Feb 2006 08:09:59 GMT
Server: Apache/1.3.33 (Unix) mod_ssl/2.8.22 OpenSSL/0.9.7a PHP/4.3.10 mod_perl/1.29 FrontPage/5.0.2.2510
X-Powered-By: PHP/4.3.10
Set-Cookie: sessioncookie=785e2e896988f6aaa250fbb09cc6c91f; expires=Thu, 16-Feb-2006 20:09:59 GMT; path=/
Set-Cookie: mosvisitor=1
Location: http://kataloog.info
Connection: close
Content-Type: text/html


Jako przyjaciel katalogu ciekawych stron zdejmij link pośredni z naszego linku - nam nie potrzebne jest zliczanie kliknięć. Oprócz tego są inne metody na zliczanie kliknięć niż linki pośrednie, ale chyba tobie nie muszę tego tłumaczyć Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 16 Lut 2006, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

ale to juz wszytko było, czyzby próba klonowania Pio Razz
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pozycjoner.org
PostWysłany: 16 Lut 2006, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 44


Nie nazwałbym tego "próbą klonowania PiO". W serwisie optymalizacja.com główną rolę odgrywa forum dyskusyjne, a stronka jest tylko swego rodzaju dodatkiem z najciekawszymi postami skopiowanymi z forum oraz kilkoma narzędziami. U mnie miało być dokładnie na odwrót - serwis powinien zostać w centrum uwagi, a forum to tylko taki dodatek. Postawiłem przede wszystkim na artykuły (gdzie użytkownik ma wszystko podane jak na tacy, bez szukania i przegrzebywania tysięcy postów). Dodałem także inne działy - Download, Aktualności, Narzędzia, by powstało coś w rodzaju "internetowego centrum” dla osób zajmujących się pozycjonowaniem. Planuję jeszcze dodać specjalny dział ogłoszeniowy z ofertami pozycjonowania, wymiany linków itd.
Co do tych narzędzi, o których wspomniał Martin, są one tylko tymczasowo - użytkownik Stwor z PiO zaproponował mi taką wymianę linków i się zgodziłem do czasu udoskonalenia własnych skryptów Wink
_________________
Pozycjonowanie bez tajemnic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 16 Lut 2006, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

tyle ze na forum pio jest kupe ludzi u cienie nit a te porady to nie stoja na wysokim poziomie , ale zycze powodzenia
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 16 Lut 2006, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Co z tymi linkami pośrednimi, o których wspominałem powyżej a jakie stosujesz w swoim serwisie?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pozycjoner.org
PostWysłany: 16 Lut 2006, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 44


Własnie, zapomniałem wspomnieś o linkach - nad nimi też pracuję i postaram się jak najszybciej przerobić na bezpośrednie Cool
_________________
Pozycjonowanie bez tajemnic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 16 Lut 2006, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Dzięki za informację. Pozdrawiam
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Darmowy serwis o pozycjonowaniu
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group