Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wymiana linków » masz strone z pr6 ewentualnie pr5? zapraszam do wymiany

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 masz strone z pr6 ewentualnie pr5? zapraszam do wymiany « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
idaho666
PostWysłany: 08 Kwi 2006, 11:33    Temat postu: masz strone z pr6 ewentualnie pr5? zapraszam do wymiany Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

witam. mam propozycje dla osob posiadajacych strone o wysokim PR, mam na mysli min 5. w zamian za zamieszczenie linku do mojej strony
www.e-angielski.com, proponuje link bezosredni oraz wyswietlenia bannera 468x60 w naglowku strony. obecne pr to 2, poniewaz 2 tyg temu zmienilem domene z pr4. niedlugo powinno wrocic do czworki [mam 301] albo i lepiej jako iz kilka nowych serwisow z pr5 mnie zlinkowalo.

staty. w marcu mialem 200tys odslon. w kwietniu juz ok 60tys. [po tygodniu]. liczba odslon do uzgodnienia. statystyki do lookniecia sa na stronie w menu po lewej. jak ktos jest zainteresowany dam staty do stat.pl albo google analytics. strona na 13 milonow wynikow w googlu jest piata.

pozdrawiam.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 08 Kwi 2006, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

idaho666 a w którym miejscu umieszczasz te linki do strony, z którą się wymieniasz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 08 Kwi 2006, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

to zalezy. ;P glownie linki sa na glownej w prawej kolumnie w dziale polecane strony, banner. jesli strona jest wartosciowa i ma wysokie pr moge dac na kazdej podstronie w naglowku albo stopce.

bannery w naglowku
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 08 Kwi 2006, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

idaho666 to w takim razie możemy się dogadać odnośnie banerka Katalogu Ciekawych Stron na stronie głównej i linku w stopce na innych podstronach.

Nasze banerki: http://kataloog.info/reklama_prv.php

Ciebie interesuje link, czy masz jakiś banerek?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 08 Kwi 2006, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

a co mozesz zaoferowac? mi glownie zalezy na odbudowie pr i podskoczeniu w guglu. aczkolwiek banner tez jest mozliwy. dzisiaj juz ide w kimonko, jutro mozemy pogadac. trzymaj sie.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 20 Kwi 2006, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

polecam nowa rzecz a mianowicie

jak ktos umiesci moj banner u siebie, dam linka do strony wszystkich podstronach [wg google ok 50 tys]. nawet jesli nie podniesie pozycji to generuje traffic na stronie, jako iz wiele ludzi w to klika.

jesli masz wysokie pr oferta wymiany linkow bezposrednich z bannerem jest wciaz aktualna.

pozdr
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
verso
PostWysłany: 25 Kwi 2006, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 7


Bylbym zainteresowany ale jedynie umieszczeniem linka do Twojej strony, nie chce zasmiecac strony banerami. Moja strona jedna ma PR5 a druga PR3 ale pewnie niedlugo bedzie wiecej. ewentualnie chetnie umiecilbym jakis Baner na Twojej. Czekam na odzew
Bogdan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 25 Kwi 2006, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

prosze wejdz na strone i napisz na dzial kontakt albo tutaj na PM. oczywiscie jestem zainteresowany
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wymiana linków » masz strone z pr6 ewentualnie pr5? zapraszam do wymiany
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group