Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Zjawiska paranormalne

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Zjawiska paranormalne « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Ivellios
PostWysłany: 16 Lut 2006, 21:01    Temat postu: Zjawiska paranormalne Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 03 Paź 2005
Posty: 76

Skąd: Katowice

Od ponad dwóch lat tworzę serwis poświęcony zjawiskom paranormalnym www.zjawiska.hosted.pl o nazwie Paranormalium (wcześniej "Portal zjawisk paranormalnych", "Niewyjaśnione zjawiska"). Znajdują się w nim artykuły (prawie 430!) z różnych dziedzin, między innymi z ufologii, kryptozoologii (badanie nieznanych gatunków zwierząt), astrologii, spirytyzmu; wśród nich kilkanaście relacji, fragmenty książek, artykuły prasowe i inne.

Prócz nich, w serwisie znajduje się również duża galeria zdjęć przedstawiających latające spodki oraz różne anomalia, a także dział DOWNLOAD z dużą ilością filmów, nagrań audio-video (uzupełnienia do reportaży i relacji zamieszczonych w serwisie) oraz "Tajnych akt FBI".

W serwisie działa również forum dyskusyjne oraz coś na wzór Wikipedii - to drugie jak narazie jest w powijakach, mam nadzieję, że ktoś w końcu zacznie dodawać jakieś hasła Smile

Główna część portalu stoi na mocno przeze mnie przerobionym CMS'ie PHP NUKE (modyfikacje dotyczą między innymi wyeliminowania jakichkolwiek błędów w HTML, obecnie takowe zdarzają się bardzo rzadko).
_________________

Poznaj Honey Bunny, dziewczyn? Kr?lika Bugsa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 17 Lut 2006, 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Ja często zaglądam na stronę i jestem pełen podziwu Twojej pasji na tematy paranormalne Wink Oby tak dalej Exclamation
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 17 Lut 2006, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Strona mi się podoba! Tematyka również! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz
PostWysłany: 17 Lut 2006, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 93


Ja zaczynam ćwiczyć OODE...

A strona ciekawa... coś dla mnie Smile
_________________
lol wierszyki
fotki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ivellios
PostWysłany: 18 Lut 2006, 00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 03 Paź 2005
Posty: 76

Skąd: Katowice

Dużo informacji o OOBE znajdziesz tez w moim drugim serwisie www.ezo.aikmedia.com Smile (serwis ezoteryczny, który tworzę wraz z kilkoma osobami)
_________________

Poznaj Honey Bunny, dziewczyn? Kr?lika Bugsa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Martin
PostWysłany: 19 Lut 2006, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Zastanawia mnie stosowane przekierowanie z adresu http://www.ezo.aikmedia.com/ na http://www.ezo.aikmedia.com/nuke79/html/index.php
Czy jest one robione z poziomu PHPNuke czy z innej strony? Raczej nie jest polecane takie przekierowywanie w serwisie. Dodatkowo spotkałem się z katalogami stron, które nie akceptują stron z takim przekierowaniem. Poza tym ten drugi serwis również jest jak najbardziej OK Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ivellios
PostWysłany: 19 Lut 2006, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 03 Paź 2005
Posty: 76

Skąd: Katowice

Tak jest ustawione w pliku index.php
Dla mnie nie ma to tak dużego znaczenia, serwis ezoteryczny ma alias www.ezoteryka.glt.pl i ten adres póki co najczęściej polecam Smile
Chociaż zastanawiam się, czy nie dać subdomeny ezo.zjawiska.hosted.pl ...

(w serwisie www.zjawiska.hosted.pl ilość artykułów przekroczyła wczoraj magiczną liczbę 430 Very Happy )
_________________

Poznaj Honey Bunny, dziewczyn? Kr?lika Bugsa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Ivellios
PostWysłany: 25 Mar 2006, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 03 Paź 2005
Posty: 76

Skąd: Katowice

Chciałbym jeszcze poznać wasze zdanie na temat grafiki na www.zjawiska.hosted.pl Smile
_________________

Poznaj Honey Bunny, dziewczyn? Kr?lika Bugsa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Zjawiska paranormalne
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group