Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wymiana linków » Linki za darmo. PR=3 !!!

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Linki za darmo. PR=3 !!! « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
master20
PostWysłany: 26 Lut 2006, 23:43    Temat postu: Linki za darmo. PR=3 !!! Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2


Linki za free. Strona ma Pr=3

www.kasa.za.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 27 Lut 2006, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

master20 - z całym szacunkiem, ale Twoja strona jest bez najmniejszej wartości w Internecie, mimo PR=3.
Jeszcze to co jest w kopii Google jakoś wygląda, ale obecny wygląd strony jest....... (domyśl się lub sobie dopowiedz)

Strona z samymi linkami nie ma najmniejszej wartości - tak więc ja osobiście nie wyminiełbym się linkiem z Tobą.

_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
master20
PostWysłany: 27 Lut 2006, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2


Oczywiście masz racje. Strona z samymi linkami ma mniejszą wartość tak samo jak katalog stron ma mniejszą niż serwis tematyczny. Jednak jeśli piszesz że „Strona z samymi linkami nie ma najmniejszej wartości” to (bez obrazy) mylisz się. Już sam fakt że generuje nawet mały ruch na Twoją strone sprawia że warto na niej umieścić link. Przecież on jest za free! Nic więc nie tracisz a możesz zyskać. Tak czy inaczej Twój wybór. Ps. strona rzeczywiście jest bardzo uboga graficznie ale właśnie o to chodzi. Ważne są linki a nie szata graficzna. I jeszcze jedno. Posiadam też kilka innych stron wysokim PR i ładną szatą graficzną na które wchodzi tysiące ludzi ale na nich linki sprzedaje a nie rozdaje. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ivellios
PostWysłany: 28 Lut 2006, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 03 Paź 2005
Posty: 76

Skąd: Katowice

To w takim razie podaj adresy tych twoich "pjenknyh" stron.

Co do strony z linkami za free - podzielam opinię Martina - takie strony w internecie nie mają żadnej wartości, po prostu roboty pomijają je i uznają za zwykłe farmy linków. Poza linkami na stronie powinna być też jakaś treść.
_________________

Poznaj Honey Bunny, dziewczyn? Kr?lika Bugsa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
amator
PostWysłany: 10 Mar 2006, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 9

Ostrzeżeń: 1

dodaj mój link www.nuv.pl

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 10 Mar 2006, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Aż takim "desperatem" jesteś amator - nie tylko ilość, ale też jakość i moc linków jest ważna!!! Weź to pod uwagę przy wymianie się linkami i potraktuj to jako moją dobrą radę.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amator
PostWysłany: 11 Mar 2006, 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 9

Ostrzeżeń: 1

wiem Cool
ale zależy mi na wypromowaniu strony bo 100 uni. dziennie mnie nia zadowala Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 11 Mar 2006, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Wymiana linkami służy do zwiększenia link popularity strony. Do promocji samej strony to raczej nie służy taka wymiana a na pewno nie z taką stroną z jaką chcesz się wymienić w tym poście. No chyba, że wymienisz się ze stroną która ma bardzo dużo odwiedzin ale raczej takie strony oczekują minimum 1000 unkalnych wizyt dziennie.... Tyle co Ty masz na swojej stronie z darmowymi aliasami to ja mam na prywatnej stronie, tak więc Twoja ilość odwiedzin dzienna nie jest oszołamiająca, ale nie oczekuj zbyt wiele, bo nie masz serwisu np: informacyjnego...itp...

Pozostaje Ci płatna reklama w serwisach popularnych, ale to droga impreza i nie każdego na to stać nie mając korzyści finansowych ze swojego serwisu.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amator
PostWysłany: 11 Mar 2006, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 9

Ostrzeżeń: 1

tak więc płatna reklama na strone kataloog.info ile by mnie kosztowała ??
_________________
www.nuv.pl - www.forum.nuv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Katrin
PostWysłany: 11 Mar 2006, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 746

Skąd: Piaseczno

Chyba katalogu nie przeglądałeś: http://kataloog.info/reklama.php
_________________
Katrin
- Blog Borkowscy to nasza rodzina, alei nie tylko (Piaseczno)
- Prywatny Katalog Stron - dodaj interesuj?c? stron?!
- Udane zakupy tylko w hipermarketach Auchan
- Najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- co? dla osób interesuj?cych si? programem: taniec z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amator
PostWysłany: 12 Mar 2006, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 9

Ostrzeżeń: 1

A chcą sie państwo wymienić linkami bo nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi Cool
_________________
www.nuv.pl - www.forum.nuv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 12 Mar 2006, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Nie wiem do kogo piszesz amator i do kogo kierujesz swoje pytanie, bo jak sam widzisz piszesz w poście usera master20, który proponuje wymianę linkiem ze swoim serwisem: www.kasa.za.pl
Tak więc śmiem twierdzić, że to od niego czekasz na odpowiedz Wink

Część forum Wymiana linków zawiera kilka innych postów i każdy dotyczy innej strony.
Czytaj uważnie forum.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amator
PostWysłany: 12 Mar 2006, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 9

Ostrzeżeń: 1

Pyanie skierowane do: " Martin "

Czy zechcą się państwo wymienić linkami?
_________________
www.nuv.pl - www.forum.nuv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 12 Mar 2006, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

amator - ile masz lat? Bo coś chyba masz problem z tym co piszę. Jak chcesz się wymieniać z kimś linkiem --> to albo piszesz to w odpowiednim poście dotyczącej odpowiedniej strony z jaką chcesz się wymieniać, albo jasno precyzujesz swoje myśli i piszesz na PW do osoby, z którą chcesz wymienić się linkiem. Ja mam kilka stron i nie jestem wróżką o którą Tobie chodzi.

Zamykam post bo to zaczyna się robić śmieszne!!!
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wymiana linków » Linki za darmo. PR=3 !!!
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group