Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Promocyjny Katalog Stron

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Promocyjny Katalog Stron « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Mar
PostWysłany: 09 Kwi 2006, 17:32    Temat postu: Promocyjny Katalog Stron Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 82


Promocyjny Katalog Stron

Tytuł: Promocyjny Katalog Stron

Adres: http://www.wally.pl

Miniaturka by kataloog.info:


Opis: Wally.pl. Jest zbiorem tylko ciekawych stron, katalog jest moderowany, posiada miniaturki stron oraz przyjazne linki, więc nie czekaj dodaj się już teraz!

Button:


-----------------------------------------------------------------------------------------
Witam,

Popełniło mi się kolejny katalog, tym razem nie jest to już qlWeb, a skrypt otwarty.pl, testowałem także web24 ale bezsprzecznie wygrał skrypt Piotrka. Tak prosta konfiguracja, możliwość zmiany wyglądu, że bardzo szybko można zrobić na tym skrypcie "porządny" katalog. Parę miesięcy temu miałem już założyć katalog na tym skrypcie, ale chciałem poczekać na wersję 1.1 ...no ale jak widać się nie doczekałem.

No a teraz trochę o katalogu. Katalog Promocyjny jest katalogiem moderowanym, z wizytówkami każdej strony, na ktorej jest PR, liczba kliknięć oraz wejścia robotów i miniaturki. W katalogu zastosowany jest mod-rewrite, jak również wrzuciłem już mapy dla googla, więc powinien szybko zostać zindeksowany.

Co do wyglądu, jak i funkcjonalności to nie koniec prac. Zamierzam go ciągle udoskonalać i upiększać, już niedługo powinna pojawić się wyszukiwarka jak również zgłaszanie niedziałających wpisów. Coś tam Piotrek chyba zaczął w tym kierunku robić... ale dokładnie nie wiem bo nie zapoznałem się jeszcze całkowicie ze skryptem..

Więc tak, zachęcam do dodawania stron, ale wcześniej proszę zapoznać się z regulaminem, ponieważ będzie on stanowczo przestrzegany, jak również oceny.

Pozdrawiam,
Mar.
_________________
Noclegi w Zwardoniu, Pozycjonowanie strony, R?cePrecz OdTybetu.


Ostatnio zmieniony przez Mar dnia 12 Paź 2009, 07:47, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 09 Kwi 2006, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Tak jak już pisałem na forum PiO a tutaj powtórzę:
Mar bardzo fajny i atrakcyjny katalog stron! Zdecydowanie wyróżnia się wśród "tłumu katalogów" jaki ostatnio powstaje. Od razu widać KTO poważnie traktuje swoje katalogi stron.
Tak trzymać. Good


Jeżeli byłbyś zainteresowany wymianą buttonów z moim Prywatnym Katalogiem Stron to daj znać. Z czystą przyjemnością się wymienię. Daj znać.
Pisz?

Button:

_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mar
PostWysłany: 09 Kwi 2006, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 82


Martin napisał:
Jeżeli byłbyś zainteresowany wymianą buttonów z moim Prywatnym Katalogiem Stron to daj znać. Z czystą przyjemnością się wymienię. Daj znać.


Tak z miłą chęcią, Twój button został już zamieszczony w moim katalogu.

Pozdrawiam,
Mar.
_________________
Noclegi w Zwardoniu, Pozycjonowanie strony, R?cePrecz OdTybetu.


Ostatnio zmieniony przez Mar dnia 12 Paź 2009, 07:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 09 Kwi 2006, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Twój również jest już w moim Prywatnym Katalogu Stron
Good

Twój button ściągnąłem na swój serwer, aby nie obciażać Ci transferu (nie idzie przy tym dużo, ale zawsze coś...). Będę wdzięczny jak ściągniesz również mój button do siebie.

Pozdrawiam
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aks
PostWysłany: 09 Kwi 2006, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 49


Bardzo udana modernizacja katalogu opartego o skrypt otwarty.pl, tak samo jak w przypadku Prywatnego Katalogu Stron Martina. Są duże szanse na to że spora liczba ludzi będzie do tych katalogów powracać choćby ze względu na udane Top-y Smile A właśnie Mar sam zrobiłeś grafike czy komuś zleciłeś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mar
PostWysłany: 09 Kwi 2006, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 82


Martin, ok wrzuciłem na sówj serwer, teraz sobie tak myśle to kolejny plus tego rozwiązania, niby troszeczke strona powinna wczytywać się szybciej bo nie musi pobierać obrazków z innego serwera Wink

I jeszcze jedno, jest możliwość byś udąstępnił skrypt wyszukiwarki?

Aks, tak, całą kolorystkę, grafikę, pomysł jest mojego autorstwa, ale z powodu braku pomysłu na top został on zakupiony.

Pozdrawiam,
Mar.
_________________
Noclegi w Zwardoniu, Pozycjonowanie strony, R?cePrecz OdTybetu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 10 Kwi 2006, 00:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Dzięki za pobranie buttona na swój serwer. Lokalne trzymanie buttonów przyśpiesza załadowanie strony i dlatego wszystkie buttony innych serwisów na wszystkich moich stronach mam lokalnie na serwerach.

Mar napisał:
I jeszcze jedno, jest możliwość byś udąstępnił skrypt wyszukiwarki?


wskazówkę masz w poście: pks

Jak będziesz miał jakiś z tym problem to pisz Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 10 Kwi 2006, 08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Bardzo fajny katalog Mar. Jak przeglądałem Twój spis katalogów to Twój i Martina z tych opartych o otwarty.pl mini są NAJLEPSZE!
Good
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JankesM
PostWysłany: 11 Kwi 2006, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Bardzo fajny katalog. Oby coraz więcej powstawało katalogów dopracowanych wizualnie, bo od tych qlweb to już mnie głowa boli - wszystkie takie same... Wink
Dobra robota Mar!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mar
PostWysłany: 17 Wrz 2006, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 82


JankesM napisał:
Oby coraz więcej powstawało katalogów dopracowanych wizualnie, bo od tych qlweb to już mnie głowa boli - wszystkie takie same... Wink



Mam nadzieję, że kolejny mój katalog oraz katalog MAR również Ci się spodoba..

więcej na jego temat tutaj:

http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?p=13482#13482

Pozdrawiam,
Mar.
_________________
Noclegi w Zwardoniu, Pozycjonowanie strony, R?cePrecz OdTybetu.


Ostatnio zmieniony przez Mar dnia 13 Sty 2009, 11:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 18 Wrz 2006, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

spoko katalog ale ma bledy literowki. np kategoria w edukacja to jezyk angieslki.....
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mar
PostWysłany: 19 Wrz 2008, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 82


Katalog zmienił adres, ponieważ musiałem zmienić hosting. Po zmianie hostingu, zmodyfikowałem trochę skrypt, dodałem statystyki PR, ocenianie stron, tematyczne kanały RSS, oraz szczegółowe statystyki katalogu:
Cytat:
PageRank: 0
Google IP: 9380
Google BL: -1
Yahoo IP: 334
Yahoo BL: 7720
Wiek domeny: -
AlexaRank: 1863247
Kategorii: 21
Podkategorii: 1029
Wszystkich stron: 8396


Dlatego zapraszam ponownie, kto jeszcze się nie dodał.

Pozdrawiam,
Mar.
_________________
Noclegi w Zwardoniu, Pozycjonowanie strony, R?cePrecz OdTybetu.


Ostatnio zmieniony przez Mar dnia 12 Paź 2009, 07:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 19 Wrz 2008, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


mar , troszkę z innej beczki , skąd pobierasz miniaturki do katalogów ?
troszkę was jeszcze pomęczę o te miniaturki , bo szuka optymalnego rozwiązania w sprawie
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mar
PostWysłany: 19 Wrz 2008, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 82


Jak zrobić miniaturki stron.

Mar.
_________________
Noclegi w Zwardoniu, Pozycjonowanie strony, R?cePrecz OdTybetu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 21 Wrz 2008, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Katalog bardzo przyjemny dla oka. Czy zajmujesz się konfiguracją mini na zamówienia?Smile Może czas w mojego mini trochę zainwestować.
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Promocyjny Katalog Stron
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group