Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Buklak.be - Home Page ?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Buklak.be - Home Page ? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Buk?ak
PostWysłany: 16 Kwi 2006, 20:16    Temat postu: Buklak.be - Home Page ? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Witam!

Dzisiaj proszę o ocenę:
http://www.buklak.be

Strona poczatkowo miała być moim portfolio, następnie miała spełniać zadanie home page, lecz ostatecznie wyszło takie 'cudo'.

Nie ma tam nic wielkiego, trochę artykułów i porad, przydatne narzędzia, aktualnie jeden darmowy szablonik, lista dodatków jakie są za darmo dostępne w sieci, mini portfolio (tego tak nawet bym nie nazwał) - po prostu moje zajęcia w sieci zebrałem w jednym miejscu. Niestety nie uchwyciłem wielu moich projektów, które nie doszły do skutku, upadły itd. Sad

Wszystko jest w PHP & HTML, zastosowałem na stronie mod_rewrite Smile

Proszę o oceny - zamierzam jeszcze dodać coś w topie oraz poprawić wygląd linków w poszczególnych działach, właściwie wszystko tutaj oparte jest na CSSie.

Pozdrawiam

[strona jest w budowie, nowe działy będą dochodziły w miarę upływu czasu, jeżeli uznam to za stosowne]
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Aks
PostWysłany: 17 Kwi 2006, 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 49


Zawartości nie przeglądałem bo już na samym początku strona troszkę się rozjechała Używam Opery i widzę to http://impreza2004.webpark.pl/strona.png Musisz poprawić styl css bo i pod IE jest to jakoś rozciągnięte
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Buk?ak
PostWysłany: 17 Kwi 2006, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

Oops...ale wpadka Embarassed

Pod IE rozciągnięte? Sprawdzę to.

Miałem nadzieje, że zrobiłem poprawnie pod wszystkie przeglądarki, a jednak tylko pod FF wyświetla się dobrze. Wydaje mi się, że tutaj ma swoją winę w dużej mierze reklama Google Adsense (wstawiona praktycznie dla zapełnienia treści bo jakichkolwiek zysków nie oczekuję), po świetach postaram się to poprawić Cool

Chciałem poinformować, że pod przeglądarką Firefox strona wyświetla się poprawnie, pod Operą również (na moim komputerze) a Internet Explorer niestety nie posiadam na swoim komputerze Cool

Zapraszam do oceniania....
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Buklak.be - Home Page ?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group