Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ poszukuj? ] osób do współpracy nad Diamentą Princessą

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ poszukuj? ] osób do współpracy nad Diamentą Princessą « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
BagoZonde
PostWysłany: 22 Maj 2006, 22:11    Temat postu: osób do współpracy nad Diamentą Princessą Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 4

Skąd: Tarnów

Witam, poszukuję osób chętnych do przysyłania prac do niezależnego pisma Diamenta Princessa:

http://www.princessa.kom.pl

W numerze znajdziecie komiksy, felietony, recenzje muzyczne oraz grafiki. To nasza new-wave.

Zachęcam także do wyrażania swoich opinii na princessowym forum.
_________________
si wu ple
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 23 Maj 2006, 06:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

BagoZonde moja krótka opinia jest taka, że sama strona NIE jest czytelna. Menu nie jest widoczne na "pstrokatych" kolorach na podstronie princessa. Dodatkowo nie rozumiem sensu tej strony startowej przez którą trzeba przejść dalej. Zdecydowanie takie strony startowe zniechęcają mnie do przechodzenia dalej...niestety. To co najważniejsze powinno być pokazane od razu po wejściu na adres.

Dodatkowo strona stoi na ramkach:
Kod:
<frameset framespacing=0 border=0 frameborder=0 rows="100%,*" noresize><frame name="wwwKOMpl" noresize src="http://www.todrobot.tarnow.net.pl/princessa/index.php">
</frameset>


Jednak samo pismo jest oryginalne! tj: Diamenty Princessy
Good
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami


Ostatnio zmieniony przez Martin dnia 23 Maj 2006, 09:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 23 Maj 2006, 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

no ja spedzilem na stronce kilka sekund. moze i jest pomyslowa, ale jak mam sie wczytywac w menu i domyslac gdzie co jest to dziekuje.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kameleon
PostWysłany: 23 Maj 2006, 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Faktycznie układ i czytelność menu do zmiany!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BagoZonde
PostWysłany: 23 Maj 2006, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 4

Skąd: Tarnów

Witam, strona jest odpychająca ale to taki filter na nieinteligentnych Wink, tzn. kto nie wie gdzie kliknąć ten niech szuka innych stron n.

Żartuję, dzięki za aprobatę i słowa krytyki. Wiem, że ta strona wygląda tak jak wygląda a strona startowa jest po to, by każdy mógł trafić do numeru bo właśnie ze strony głównej mogą być problemy typu: gdzie co jest na tej pstrokaciźnie, głupie to n.

Co do ramek to nie moja wina, a przekierowania KOM (pisałem o tym do administratora KOM.PL ale po kilku moich radach powiedział, że jednak nie zmieni), oto dowód, że ramki to nie moja "zasługa":

http://www.todrobot.tarnow.net.pl/princessa/index.php

Pozdrawiam!
_________________
si wu ple
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
szuman
PostWysłany: 24 Maj 2006, 02:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

BagoZonde napisał:
to taki filter na nieinteligentnych ;)filter czy filtr? Wink



BagoZonde napisał:
Co do ramek to nie moja wina, a przekierowania KOM (pisałem o tym do administratora KOM.PL ale po kilku moich radach powiedział, że jednak nie zmieni), oto dowód, że ramki to nie moja "zasługa":

To jest wlasnie "urok" darmowych aliasow Wink Ale jesli znasz adresy swoich DNS-ow to mozesz uzywac kom.pl jako domeny Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BagoZonde
PostWysłany: 24 Maj 2006, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 4

Skąd: Tarnów

Yyyy... chyba chodziło mi o flirt Wink :b.

O co chodzi z tymi DNS-ami, Szuman?
_________________
si wu ple
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
szuman
PostWysłany: 24 Maj 2006, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

BagoZonde napisał:
Yyyy... chyba chodziło mi o flirt Wink :b.

O co chodzi z tymi DNS-ami, Szuman?

Skontaktuj sie z adminem serwera, na ktorym masz strone i popros o nazwy i IP serwerow DNS i jesli poda ci je to wpisz je w tym formularzu, ktory wypelniasz po rejestracji w kom.pl i w trakcie edycji - wpisz nazwy serwerów DNS w polach "Serwer nazw" i obok IP i powinno dzialac w ciagu ośmiu godzin Smile Wtedy zyskasz pelnowartosciowa domene, a nie alias. Co to jest DNS Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BagoZonde
PostWysłany: 17 Sty 2008, 01:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 4

Skąd: Tarnów

3 number for 3 life.

Trzeci numer Diamenty Princessy właśnie pojawił się na sieci!! Zabierzemy Was w podróż po miastach, tych industrialnych, na fotografiach i w komiksie, jak i tych zabytkowych. Zadamy kilka pytań, pozostawionych bez odpowiedzi. Stawiamy ?. Życzę Wam w imieniu nas, osób związanych z tym projektem, wszystkiego dobrego!

www.princessa.kom.pl
_________________
si wu ple
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ poszukuj? ] osób do współpracy nad Diamentą Princessą
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group