Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wymiana linków » Zbuduj swoje zaplecze za darmo!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Zbuduj swoje zaplecze za darmo! « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
mariocccp
PostWysłany: 24 Sie 2006, 08:35    Temat postu: Zbuduj swoje zaplecze za darmo! Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 5


Masz domene na ktorej nie ma katalogu?

Tworzysz baze danych MySQL o nazwie np. katalog. Tworzysz do niej urzytkownika np o nazwie mario i nadajesz uprawnienia ALL. (Jezeli nie wiesz o co chodzi napisz na mariobialka1@vp.pl i podaj swoj nr gg lub tlen)
Tworzysz subdomene katalog.twojastrona.pl i tworzysz do niej uzytkownika ftp
w/w dane przesylasz do mnie.
Nie musisz obawiac sie o bezpieczenstwo swoich innych stron, poniewaz przyznajesz mi dostep tylko do tej jednej subdomeny na ktorej bedzie katalog w celu przesylania i modyfikacji plikow.

Potem zajmuje sie oryginalnym wygladem, pozycjonowaniem, dodawaniem do toplist i modyfikowaniem skryptu aby byl bardziej przyjazny dla googla i userow np dodaje mete i title do kazdej podstrony, modyfikuje skrypt tak aby dodawana raz strona miala 2 linki bezposrednie itd. Wszystko w celu szybkiego przyrostu wpisow i zaindeksowanych stron.

Po 2-3 miesiacach powstaje zaplecze do pozycjonowania Twoich stron lub stron Twoich klientow. W zaleznosci od kaprysu googla bedzie to kilkaset do kilkudziesieciu tysiecy zaindeksowanych stron. Liczba ta bedzie wzrastac w miare uplywu czasu.
Dogadujemy sie co do ilosci linkow jakie mozemy wstawiac (linki to jedyna korzysc dla mnie)
lub jak wolisz katalog mozna sprzedac (conajmniej 3 cyfrowa liczba), umawiamy sie co do podzialu kasy.

Kosztow nie ponosisz zadnych oprocz zjedzonego transferu, proporcje przdstawiaja sie tak:
5000 wizyt - 300mb ale zeby osiagnac taki wynik trzeba kilku miesiecy, wiec transfer nie jest problemem.

Jezeli obawiasz sie ze to bedzie mialo negatywny wplyw na Twoja głowna strone to bezpodstawnie.
Masz same korzysci, mozesz urzyc katalogu do jej pozycjonowania (nawet podstron). Twoja domena idzie w gore w alexa traffic rank.

Mysle ze to wszystko co dotyczy mojej propozycji, reszta gg.


Pozdrawiam


Kontakt mariobialka1@vp.pl
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wymiana linków » Zbuduj swoje zaplecze za darmo!
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group