Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wymiana linków » Wymiana linków, min pr4, mało wychodzących

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony 1, 2  Następny
 Wymiana linków, min pr4, mało wychodzących « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
idaho666
PostWysłany: 28 Sie 2006, 22:36    Temat postu: Wymiana linków, min pr4, mało wychodzących Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

witam. jak w temacie. wymienie sie ze stronami o pr min 4, duzej ogladalnosci i malej liczbie linkow wychodzacych. moja strona to www.e-angielski.com, [dedykowany ip]

jesli masz nizsze pr, mozesz umiescic moj banner a wrzuce twoja strone w dzial strony ktore nas polecaja. [na kazdej podstronie poza glowna]. nie sa to pozycjonujace linki ale generuja spory ruch na stronie.

pozdrawiam
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek


Ostatnio zmieniony przez idaho666 dnia 25 Wrz 2006, 13:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
O.I.O.M.
PostWysłany: 20 Wrz 2006, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 12


jako że Twoja strona interesuje mnie z zawodowego punktu widzenia, więc w sumie chętnie bym się wymienił z moim skromnym forum, które dopiero buduje linkową bazę.

tylko dwa pytania mam:
1. chodzi o linki tekstowe czy banery?
2. zdefiniuj "dużą oglądalność".
_________________
Oddzia? Intensywnej Opieki Muzycznej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 20 Wrz 2006, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

1. wymiana na zasadzie promocji stron:

akceptowana kazda strona, niezaleznie od pr czy popularnosci, poza lamiacymi prawo, nieetycznymi lub xxx

strona umieszcza moj banner, ja w zamian daje linka w dziale strony nas polecajace na kazdej podstronie serwisu poza glowna
szczegoly na:
http://www.e-angielski.com/CMpro-v-p-204.phtml

2. wymiana linkami pozycjonujacymi

strona min pr4
min 10000 odslon dziennie
max 20 linkow wychodzacych

jesli strona tego nie spelnia, prosze tez o kontakt, gdyz jesli uznam ja za wartosciowa, to chetnie sie wymienie

gwarantuje sobie niemniej prawo nie zgodzenia sie na wymiane linkiem [hehe alem sie rozpisal Wink

pozdrowionka
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jurij
PostWysłany: 21 Wrz 2006, 08:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Moderator
KCS_Moderator

Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 186


idaho666 napisał:
2. wymiana linkami pozycjonujacymi

...
min 10000 odslon dziennie
...


a co ma wspolnego ilosc odslon a link pozycjonujacy ?
IMHO ważne zeby strony byla odwiedzana przez roboty.
_________________
- Program do robienia miniaturek stron www
- закладка каталог україномовних веб ресурсів
- Przedszkole AWF

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
O.I.O.M.
PostWysłany: 21 Wrz 2006, 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 12


idaho666 napisał:

strona umieszcza moj banner, ja w zamian daje linka w dziale strony nas polecajace na kazdej podstronie serwisu poza glowna
(...)
strona min pr4
min 10000 odslon dziennie
max 20 linkow wychodzacych


1. czy chodzi o to, że muszą być spełnione wszystkie te wymagania, czy tylko jedno z nich?
Cytat:
Linki zostaną zaakceptowane gdy:
# BANNER E-ANGIELSKI.COM UMIESZCZONY JEST NA STRONIE GŁÓWNEJ W WIDOCZNYM MIESJCU!!!
# BANNER UMIESZCZONY JEST W STOPCE NA KAŻDEJ PODSTRONIE
# BANNER JEST W DZIALE LINKI PLUS WYTŁUSZCZONY LINK W STOPCE


2. moja strona ma PR=4, ale niestety niewystarczającą liczbę zer w odsłonach. co wtedy?
_________________
Oddzia? Intensywnej Opieki Muzycznej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 23 Wrz 2006, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

chodzi o to iz mam wiele propozycji kiedy strona ma 10 odwiedzin na krzyz, jest o wydalaniu odchodow przez mrowki i nie mam zamiaru pisac kazdemu z osobna iz bardzo mi przykro ale nie moge umiescic jego linku na swojej stronie. wydaje mi sie iz strona ktora ma troszke wieksza ogladalnosc to znaczy iz jest wartosciowa, gdyz doceniona przez uzytkownikow. zalezy mi zarowno na linku pozycjonujacym jak i odwiedzinach.

druga sytuacja, czyli wymiana na zasadzie promocji mojej strony dotyczy wymiany baner za link i nie wazne jest ani pr ani odslony, chodzi tylko by banner do mojej strony byl w widocznym miejscu na stronie, ewentualnie w stopce na kazdej. w zamian daje linka do strony na kazdej podstronie, ktory generuje duzy ruch niemniej nie jest linkiem seo. szczegoly sa opisane na podstronie z ktorej zostal to powyzszy cytat skopiowany czyli
http://www.e-angielski.com/CMpro-v-p-204.phtml

jesli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt.

dziekuje i pozdrawiam.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 24 Wrz 2006, 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

idaho666 napisał:
w zamian daje linka do strony na kazdej podstronie, ktory generuje duzy ruch niemniej nie jest linkiem seo.

Wymiana linków przynosi korzyści pozycjonujące stronę. Jeżeli link nie jest SEO to nie warto się wymieniać!

PRZYKŁAD ze strony LINKI:
http://www.e-angielski.com/Web_Links-index-req-visit-lid-26.phtml

Get Headers - kod odpowiedzi HTTP:
Cytat:
Array ( [0] => HTTP/1.1 302 Found [Date] => Array ( [0] => Sun, 24 Sep 2006 08:06:42 GMT [1] => Sun, 24 Sep 2006 08:06:38 GMT ) [Server] => Array ( [0] => Apache/1.3.31 (Unix) PHP/4.3.11 mod_ssl/2.8.18 OpenSSL/0.9.6b FrontPage/5.0.2.2635 mod_throttle/3.1.2 [1] => Apache ) [X-Powered-By] => Array ( [0] => PHP/4.3.11 [1] => PHP/4.4.4 ) [Set-Cookie] => MDPROSID=307d1846bf89743d67bb337db6aae012; expires=Sun, 01-Oct-06 08:06:42 GMT; path=/ [Expires] => Thu, 19 Nov 1981 08:52:00 GMT [Cache-Control] => cache [Pragma] => no-cache [Location] => http://www.angielski.nauczaj.com


Od kogoś wymagasz linku bezpośredniego pod buttonem, a sam oferujesz nie przyjazne linki.

Nie polecam nikomu takiej formy wymiany linkiem.
Zmień to, jeżeli zależy ci na chętnych!

_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 24 Wrz 2006, 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Niestety nie jest to przyjacielska wymiana linkami. Z tego co widzę to nawet Szuman się na to nabrał. Dał u siebie baner z linkiem bezpośrednim w zamian dostał link pośredni: http://www.e-angielski.com/Web_Links-index-req-visit-lid-29.phtml

Lipa

_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 24 Wrz 2006, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

oj dzieci moje kochane.... wymiana ma na celu zdobycie trafiku. dotyczy to stron o niskim pr. nie mam zamiaru nikogo oszukiwac, oficjalnie mowie iz linki nie sa seo. nie zmuszam do wymiany, nie groze. proponuje uklad iz mloda strona daje banner do siebie, ja w zamian daje linka, z ktorego sa wejscia. JESLI KOMUS TO NIE ODPOWIADA TO NIECH NIE ZAMIESZCZA BANNERA!!! wszelakie dyskusje na ten temat sa zbedne. nie podoba Ci sie - ne wymieniaj sie.

strony, co do ktorych mam pewne wymagania maja LINK BEZPOSREDNI, wiec prosze mi tu bzdur nie pisac.... dlatego proponuje DWA rodzaje wymiany, i jak ktos przeczytal co napisalem to wie o co chodzi. masz pr 4 i wartosciowa strone, wymiana bezposrednimi.

no chyba ze np to nie sa linki bezposrednie...

<a href="http://kataloog.info/" target="_blank">Katalog Ciekawych Stron</a> | <a href="http://www.foter.pl" target="_blank" title="dodawaj fotki, komentuj fotografie>fotografie, randki</a> ...

wiec temat uwazam za zamkniety a jak panowie chca sie powyzywac na kims to proponuje:
http://www.ang.pl/promuj.html

pozdrawiam
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek


Ostatnio zmieniony przez idaho666 dnia 24 Wrz 2006, 20:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 24 Wrz 2006, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


"Jeżeli link nie jest SEO to nie warto się wymieniać!"
Wymieniając się wiedziałam jakie są zasady. Ostatnie kilka linków wyświetla się po prawej stronie na podstronach i miałam (i nadal mam na stronie o korepetycjach) z tego niezły ruch Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 25 Wrz 2006, 02:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

kameleon napisał:
Niestety nie jest to przyjacielska wymiana linkami. Z tego co widzę to nawet Szuman się na to nabrał. Dał u siebie baner z linkiem bezpośrednim w zamian dostał link pośredni: http://www.e-angielski.com/Web_Links-index-req-visit-lid-29.phtml

dopóki link (nawet nie bedacy SEO) wyswietla sie na kazdej z podstron na e-angielski.com, nie bede narzekal. Jak zniknie, zastanowie sie czy warto dalej "wspolpracowac"... poki co Google widzi te nieprzyjazne linki - zobacz na podstronach, czasem tez ktos kliknie na ktorejs z podstron i wpadnie na moja strone.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 25 Wrz 2006, 09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


idaho666 napisał:
...oj dzieci moje kochane...(...)...no chyba ze np to nie sa linki bezposrednie...<a href="http://kataloog.info/" target="_blank">Katalog Ciekawych Stron</a><a href="http://www.foter.pl" target="_blank" title="dodawaj fotki, komentuj fotografie>fotografie, randki</a> ...

Przecież "dzieciaku" było napisane, że chodzi o linki z podstrony:
http://www.e-angielski.com/Web_Links-index-req-viewlink-cid-5.phtml
które zarazem są w rotacji w prawym boxie - linki. To są linki POŚREDNIE i nie są one polecane. Powiedz, dlaczego ty pod swoimi buttonami nie przypisujesz takiego linku pośredniego, tylko prosisz o link bezpośredni pod Twoim buttonem?
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 25 Wrz 2006, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

dzieci moje kochane - to powszechnie stosowana fraza w mojej okolicy nie majaca odzwieku negatywnego. to tak tylko by wyjasnic by nikt nie poczul sie urazony.

na twoje pytanie udzielilem juz odpowiedzi, ale poniewaz mnie to bawi to napisze raz jeszcze. czlowiek, jako istota rozumna ma prawo wyboru. dokonujemy go codziennie. kupujac bulki, kladac sie spac o 24.00 a nie po 19, itd. to samo dotyczy wymiany linkow. widzisz ogloszenie, czytasz i odpowiadasz sobie na pytanie. chce sie wymienic czy nie? jesli nie to sprawa zamknieta. jesli tak to sie wymieniasz.

niemniej skoro tak Cie urazilo to ze mam linki maskowane to zrobilem trzecia opcje i mam nadzieje ze znowu nie napiszesz a dlaczego tak nie inaczej. wiec:

1. link maskowany dla kazdej strony o pr nawet 0, w zamian za banner. link wyswietlany na kazdej mojej podstronie, generujacy ruch na stronie

2. link BEZPOSREDNI dla wartosciowych stron o pr min 4 o malej liczbie wychodzacych umieszczony w stopce lub na glownej, w zaleznosci od strony i ugadania sie

3. link BEZPOSREDNI dla stron o pr min 3 umieszczony u mnie na podstronie http://www.e-angielski.com/linkownia.phtml, ktora to ma pr3

no mam nadzieje, iz teraz kazdy znajdzie cos dla siebie i nie bedzie sie zastanawial dlaczego to, dlaczego tamto a jak ktos ma ze mna wymiane z punktu pierwszego a pr mu podskoczylo chetnie umieszcze link w opcji drugiej Wink

pozdrawiam
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 25 Wrz 2006, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

a jaki ruch generujesz takim linkiem do dla mnie ruch to ok 1k wejsc nie 30
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 25 Wrz 2006, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

dla jednego duzo wejsc do milion dla drugiego sto, niemniej z tego co widze to jest troszke wiecej niz 30 klikniec... no chyba ze chodzi ci o dwie pierwsze strony. sorki dodalem je przed chwila....
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wymiana linków » Wymiana linków, min pr4, mało wychodzących
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group