Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wymiana linków » e-Rozglosnie.info wymiana linkami

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 e-Rozglosnie.info wymiana linkami « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
cezars
PostWysłany: 20 Wrz 2006, 23:51    Temat postu: e-Rozglosnie.info wymiana linkami Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Witam, wymienie się linkami ze stronami o tematyce muzycznej oraz z katalogami. Mój PR aktualnie równy jest 0 ale codziennie strona dodawana jest do 30 katalogów więc przy najbliższym update PR pewnie podskoczy co nie co Smile

Link będzie umieszczony na każdej podstronie serwisu.
Dziennie wizyt na stronie jest około 60,a odsłon 200.
Jeżeli ktoś chce zobaczyć statystyki prosze bardzo:
Link: http://www.stat.pl/pl/oferta/logowanie
Nazwa konta: extendet
Aby zalogować się do interfejsu jako "gość" - wystarczy w formularzu logowania podać nazwę konta, a pole z hasłem zostawić puste.

Zapraszam na PW oraz e-mail: cezarykicala(at)wp.pl (zamiast "at" wstaw "@")
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Lexy
PostWysłany: 22 Wrz 2006, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Jeśli mam być szczera to zastanawiałam się nad wymianą, jednak jeśli zamierzasz zostawić aż tyle linków do katalogów, niewiele chętnych znajdziesz. Poza tym PR nie zależy od samej ilości linków, tym bardziej jeśli mają to być linki z katalogów. Strona jest nowa i niestety źle z nią startujesz, a do tego masz spam w kodzie.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 23 Wrz 2006, 00:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Lexy, też nad tym myślałem i też tak pomyślałem Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 23 Wrz 2006, 06:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Możecie mi powiedzieć co macie pod pojęciem: "komentarze"? Bo ja nie wiem o co chodzi Neutral A co do tych linków do katalogów to gdzie ja mam umieścić jak wiele z nich wymaga linku zwrotnego na stronie, a po drugie to jest lepsza indeksacja strony.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 23 Wrz 2006, 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

extendet napisał:
A co do tych linków do katalogów to gdzie ja mam umieścić jak wiele z nich wymaga linku zwrotnego na stronie, a po drugie to jest lepsza indeksacja strony.

Kiedyś już na forum pisałem, że nie można nikogo zmusić do umieszczenia linku zwrotnego. Linki zwrotne do katalogów powinny być dobrowolne i nie zmuszaj się do tego. Ja nie dodaję swoich stron do katalogów wymagających linków zwrotnych i nie mam "choinki buttonów - linków" na swoich stronach.

Jeżeli już chcesz umieszczać linki i buttony, to zrób oddzielną podstronę specjalnie pod linki do katalogów. Ja na jedenej ze swoich stron zrobiłem oddzielną podstronę na same katalogi: katalogi stron.

W przypadku wielu buttonów podlinkowujesz katalogi stron, lepiej podlinkuj swoją stronę w katalogu (tak jak to zrobiłeś w przypadku buttona: )
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 21 Paź 2006, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Przepraszam, ale zapomniałam o tym temacie.

"wiele z nich wymaga linku zwrotnego na stronie"

To olej takie katalogi. Po co Ci śmietnik na stronie? Niewiele katalogów jest wartych linkowania, więc jeśli chcesz do takich dodawać to tych linków będzie niewiele. Lepsza indeksacja strony? A niby czemu? Roboty najszybciej zaindeksują zmiany na Twojej stronie jeśli prowadzi do niej odnośnik na stronie często przez nie odwiedzanej.

Co do komentarzy to chodzi Ci o te w kodzie, tak? Otóż jest to spam w czystym wydaniu i możesz nim nieźle zaszkodzić swojej stronie, nawet jeśli chwilowo wyszukiwarki go nie zauważą. Komentarze nie służą do ukrywania w nich słów kluczowych.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 21 Paź 2006, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

myślałem, że komentrze już nie mają znaczenia, a jedynie ukryty tekst w div-ach Rolling Eyes
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 21 Paź 2006, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Wszystko co jest ukryte przed użytkownikiem, jest nieetyczne i uważane za spam. Sposobów na ukrycie jest wiele, a nie znamy algorytmu Google i nie możemy przewidzieć za co i kiedy da jakąś karę.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 22 Paź 2006, 00:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Lexy miałem na myśli to, że komentarze nie pomagają w poprawianiu pozycji, bo boty przestały zwracac na nie uwagę, tak wiec kara moze byc nie za oszustwo, ale probe oszustwa...
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 23 Gru 2006, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

A czy ktoś wie jak w wordpress'ie ukryć te komentarze aby ich nie było? Bo jeżeli to ma źle wpływać na moją stronę to ja sobie tego nie życzę! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lexy
PostWysłany: 23 Gru 2006, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Nie wiem o co Ci chodzi. Właśnie mówimy o tym, że za takie ukrywanie są kary.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
cezars
PostWysłany: 23 Gru 2006, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 608

Skąd: Legnica, Polska

Lexy czyli, że co te komentarze mają być? Bo już się pogubiłem Confused
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lexy
PostWysłany: 23 Gru 2006, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Komentarze są od razu ukryte i powinno je się stosować do tego, do czego zostały stworzone - do wstawiania komentarzy dotyczących kodu strony, ale nigdy do nasycenia ich słowami kluczowymi.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Wymiana linków » e-Rozglosnie.info wymiana linkami
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group