Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Teraz ja! Katalog stron - dodaj stronę

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Teraz ja! Katalog stron - dodaj stronę « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
szuman
PostWysłany: 02 Lut 2007, 05:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Katalog przepadł podczas przeprowadzki na nowy serwer. Szkoda ponad tysiąca wpisów, ale z drugiej strony cieszę się, bo zrobiłem nowy katalog oparty na modyfikacji qlweba. Adres katalogu: http://szuman.wudeka.net/katalog/ a ze starej domeny zrobiłem 301 na nowy adres. Z katalogu zrobiłem część mojego bloga, wpisy z poprzedniego, rzecz jasna, przepadły, dlatego zapraszam do ponownego dodania Waszych stron. Byle czego nie akceptuje, tylko te strony, których nie będę musiał wstydzić się przed odwiedzającymi bloga.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 02 Lut 2007, 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Nieźle wmontowałeś w swoją stronę skrypt qlweb by jachu. Powodzenia w moderowaniu.

Wymieniamy się linkiem - Twój i mój PKS. Mam obecnie kod linku:
Kod:
<a href="http://katalog.wudeka.net/" target="_blank" title="Katalog Stron Wudeka">Katalog Stron Wudeka</a>

Czy mam zmienić adres na http://szuman.wudeka.net/katalog/ ?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 03 Lut 2007, 03:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Jeśli byś mógł... Zastanawiałem się nad subdomeną katalog.szuman..... ale chyba zostawie tak jak jest

Obaj mamy PKS-y Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 03 Lut 2007, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

szuman napisał:
Jeśli byś mógł...

Ok mówisz i masz Wink Zmieniłem Twój link w boxie Linki do Przyjaciół Katalogu, zarówno: link jak i anchor.
szuman napisał:
Obaj mamy PKS-y

Zgadza się Very Happy
ja mam: Prywatny Katalog Stron (PKS), Ty masz: Prywatny Katalog Szumana (PKS)
Good

p.s. trzymaj się swoich zamiarów stworzenia wartościowego katalogu stron, o których pisałeś na swojej stronie, pozdrawiam
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 26 Lip 2007, 06:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

odświeżyłem nieco katalog Smile jeszcze nie koniec prac, bo z menu lubi wyskoczyć sobie ostatni link pod belkę i czekają mnie poszukiwania przyczyny.

Martin, trzymam się tego, co powiedziałem i nie idę na ilość ale na jakość wpisów. Od lutego uzbierało się dopiero niewiele ponad 500 stron - użyłem słowa "dopiero", bo niektóre katalogi po paru tygodniach mają więcej mimo tego, że są moderowane.

Zachęcam do dodawania swoich stron do mojego katalogu Smile Stron jest niewiele, ich liczba rośnie powoli więc tak szybko Twoja strona nie zginie w stosie innych.

Poza tym zauważyłem taką ciekawą rzecz: odkąd katalog jest "popięty" pod bloga, strony z wpisami są dość wysoko w Google: przykład: fraza "dywany warszawa", "zabawne mp3" . Jak na taki katalog chyba nieźle Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 08 Wrz 2007, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Wszyscy, którzy umieścili linki do mojego katalogu mogą je zdjąć (np. Martin w PKS i KCS). Katalogu nie ma, trafił w dobre ręce. Zdecydowałem tak, bo nie mam czasu (i raczej nieprędko będę miał) na solidne moderowanie Sad Zgłoszeń nieubłaganie przybywało, a czasu na dokładne przeglądanie zgłoszonych stron brakowało.

Pozdrawiam
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 09 Wrz 2007, 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

szuman napisał:
Katalogu nie ma, trafił w dobre ręce

Trzeba było mówić (pisać), że chcesz się pozbyć swojego katalogu, bo z chęcią zainwestowałbym żeby przejąć od ciebie bazę danych z wpisami. Miałeś starannie moderowany katalog, a taka baza może być bardzo pożyteczna i pomocna.
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 12 Wrz 2007, 03:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Martin, znam Twoje zdanie na temat QlWebów i nie przyszło mi do głowy, żeby z bazą QlWeba kierować się do Ciebie Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cRaSh
PostWysłany: 12 Wrz 2007, 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Pewnie Martinowi chodziło o to, że można zaimportować wpisy z qlweba do mini.otwarty Wink
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Martin
PostWysłany: 12 Wrz 2007, 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

cRaSh napisał:
Pewnie Martinowi chodziło o to, że można zaimportować wpisy z qlweba do mini.otwarty

Dokładnie o to mi chodziło. Szuman wiem, że bardzo dobrze i starannie moderowałeś swoim katalogiem, tak więc baza jest OK i do wykorzystania w mini. Postawić kolejny mini to kilka chwil, a mieć dobrą bazę to już trochę czasu musi upłynąć.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 12 Wrz 2007, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

czerpać wpisy to mógłbym ja od Ciebie, Martin Wink No, ale katalog już zmienił właściciela i sprawa zamknięta.
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 12 Wrz 2007, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

a wiec sa ludzi co potrafia zarobic na katalogu ;P
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Teraz ja! Katalog stron - dodaj stronę
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group