Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wykonam ] Pozycjonowanie dodam do 6tyś Katalogów Stron SEO

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 [ wykonam ] Pozycjonowanie dodam do 6tyś Katalogów Stron SEO « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
grejf
PostWysłany: 10 Gru 2006, 21:41    Temat postu: Pozycjonowanie dodam do 6tyś Katalogów Stron SEO Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Very Happy Dzień dobry, mam do zaoferowania lekkie wspomaganie autometyczne, pozycjonowania. Adder 4

Efektywność w zależności od zgłaszanej strony, wybranej podkategorii i konfiguracji to 68 - 95%. Jest to największa skuteczność na rynku. Boksy reklamowe, są bardzo drogie i mało efektywne.
Jeśli chodzi o WP pozycjonuje sie znakomicie !

Robot PHP to narzędzie do dodawania automtycznego wpisów do katalogow stron internetowych QlWeb w chwili obecnej jest ich ponad 3tyś, służy do zdobywania dużej ilości linków skierowanych na Twoją stronę internetową. dzięki czemu po kilku miesiącach Twoja strona będzie miała wyższy Page Rank co idzie za mocniejszym linkiem Twojej strony. Potrafi on losować i mieszać tytuł, opis oraz słowa kluczowe wystepujące w wpisach. Dzieki temu wpisy będą unikalne. Oczywiscie Ty decydujesz o ilości wpisów do katalogów dziennie, jak i do jakich i ilu kategorii strona ma być dodana, przeważnie jest to limit 5 kategorii na katalog

Przefiltrowane Katalogi zadbane, wartościowe możliwość dodawania do katalogów, skryptowych takich jak PHPbb, Baza to ponad 5500 QlWebów oraz 400 katalogów CNCat, nini katalog


Dodawanie do katalogów z przedzialu PageRank od - do

Możliwość dodawania do katalogów płatnych w panelu klienta, kient AllPay możliwość wpłaty, funkcja włączenia blokady na "xxx"

Wyszukiwanie katalogów nie tylko z Google, ale również z MSN

ja juz ponizej koledzy napisali, zgadza sie to nie jest pzycjonowanie, jest to mozna by rzec 1 z dodatkowych funkcji pozycjonowania!

Cena 1 adresu url = 19,99 zł

Gratisy 3 adresy URL 1 Gtaris, 6 wykpupionych adresów 3 GRATIS !!

www.taniepozycjonowanie.com.pl
_________________
Witam Smile


Ostatnio zmieniony przez grejf dnia 09 Kwi 2007, 11:38, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
JankesM
PostWysłany: 11 Gru 2006, 08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


grejf napisał:
Pozycjonowanie dodam do 3tyś Katalogów Stron SEO

Widzę tutaj małą sprzeczność, ponieważ katalogowanie które oferujesz nie jest pozycjonowaniem a jedynie małą częścią całego etapu pozycjonowania.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 11 Gru 2006, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

ty masz addera, on ma addera, mam i ja ;P
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 11 Gru 2006, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

wszyscy maja go Smile a ja mam inna zabawke Very Happy i nie zarzynam serwera jak ci z addera
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
khax
PostWysłany: 11 Gru 2006, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


koniu pochwal sie czego ty uzywasz? cos ogolnie dostepne (do kupienia) czy zabawka wlasnego autorstwa?

a propos zarzynania, to jak bardzo adder obciaza serwer?
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
idaho666
PostWysłany: 11 Gru 2006, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

tez sie chetnie dowiem... ostatnio testowalem baidu.pl tyle ze zamiast polskich czcionek daje krzaczki we wpisach, przez co zadko kiedy moderatorzy akceptuja wpis....
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu
PostWysłany: 11 Gru 2006, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

kupiłem programik , nie instalujesz na serwerze tylko na kompie trzymasz Smile
adder jak dodasz go do crona to tak potrafi zmeczyc serwer
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 12 Gru 2006, 07:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

a masz na niego wylacznosc czy mozesz sie pochwalic jaki to programik?
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martyna
PostWysłany: 12 Gru 2006, 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 236

Skąd: Warszawa

Ja wolę naturalny przyrost linków i ręczne dodawanie do katalogów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
khax
PostWysłany: 12 Gru 2006, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


czym sie rozni reczne dodawanie np do 10 katalogow dziennie od tego automatycznego? i tak nie masz wplywu na szybkosc akceptacji wpisu w przypadku katalogow moderowanych, a te pare katalogow (jakies drobne procenty) do ktorych automat nie doda np z braku odpowiednich kategorii, podkategorii czy braku mozliwosci stworzenia podkategorii, to dodajesz recznie - i "qlweby" masz zalatwione, recznie dodajesz do innych katalogow Smile
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
martyna
PostWysłany: 12 Gru 2006, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 236

Skąd: Warszawa

Może i tak. Ja mam swoje podejście do tego tematu i automaty tego mi nie zastąpią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
khax
PostWysłany: 12 Gru 2006, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 133


kazdy jest inny - na szczescie Very Happy
_________________
katalog stron czeka 24h na Twoje wpisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Koniu
PostWysłany: 12 Gru 2006, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

jak znajde info o tym programie to wkleje . Ja wam powiem tak : swoje serwisy kataloguje recznie , a male stronki z automatu . Jak mialbym wszystko katalogowac ręcznie bardzo duzo czasu by mi to zajeło
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 12 Gru 2006, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

ja tak jak Koniu: "naganiaczy ruchu" z automatu... duze ważne witryny ręcznie...

i przestalem zatrudniac ludzi bo mnie trzech z rzędu zrobiło w ... wała (nie obraź się koniu Wink ) - okazało się ze się wycofali i nie dali znaku życia przez co w 4 tygodnie stronki spadły mi ostro w dół Sad
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
idaho666
PostWysłany: 14 Gru 2006, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

no dobra, to prosze pochwalcie sie czym dodajecie, bo poki co znalazlem w necie addera i baidu.pl, z programow nic, poza jakims amerykanskim badziewiem
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wykonam ] Pozycjonowanie dodam do 6tyś Katalogów Stron SEO
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group