Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Katalog stron edukacyjnych

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Katalog stron edukacyjnych « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Lexy
PostWysłany: 03 Mar 2007, 23:41    Temat postu: Katalog stron edukacyjnych Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


www.katalog.nauczaj.com - Katalog Stron Edukacyjnych - zapraszam do wpisów.

Nie mam doświadczenia w katalogach qlweb, dlatego jeśli macie propozycje odnośnie tego co powinno być poprawione, proszę się nie krępować Wink Wiem, że katalogów jest cała masa, ale nie lubię nie robić danej strony tylko dlatego, że już taka istnieje. Chcę sama spróbować swoich sił, więc serdecznie zapraszam.

Katalog jest oczywiście moderowany i bezpłatny Smile Linki zwrotne nie są wymagane, aczkolwiek są mile widziane i można dzięki nim zdobyć reklamę w katalogu.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski


Ostatnio zmieniony przez Lexy dnia 16 Wrz 2007, 17:24, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 04 Mar 2007, 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Lexy napisał:
jeśli macie propozycje odnośnie tego co powinno być poprawione, proszę się nie krępować

Nie należę do tych co się krępują, chociaż przy niektórych kobietach jestem nieśmiały (tak na marginesie) - dlatego mała sugestia ode mnie Wink

Standardowy skrypt katalogu qlweb nie ma podlinkowanych tytułów w szczegółach stron. Korzystniejsze dla stron dodających się do katalogu stron, jest podlinkowany tytuł, który jest również anchor'em.

Wskazówka jak to zrobić jest na stronie: szczegóły link z anchor text

Powodzenia w moderowaniu. Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 04 Mar 2007, 07:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


lexy dodałem swoją stronę ogłoszenia Neeon pl , a co do katalogu to jak na pierwszy raz to nie jest źle , także gratulacje .. też sie zastanawiam czy by nie postawić sobie katalogu ..

Martin napisał:
Nie należę do tych co się krępują, chociaż przy niektórych kobietach jestem nieśmiały


większość tak ma Wink
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 04 Mar 2007, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Już dodałam Smile Zastanawiam się jeszcze nad przeniesieniem katalogu na inny serwer, ponieważ teraz znajduje się na tym samym co www.cae.nauczaj.com www.angielski.nauczaj.com itp.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
neeon
PostWysłany: 04 Mar 2007, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


nio myślę że ma to sens ... wszędzie się trąbi co by różnicować ipki ..
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 04 Mar 2007, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Smile Znacie może jakąś ładną nazwą związaną z edukacją w stylu: educo, edukato? Właśnie te mnie interesowały, ale nie chcę powtarzać cudzych nazw.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 04 Mar 2007, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Lexy napisał:
Zastanawiam się jeszcze nad przeniesieniem katalogu na inny serwer, ponieważ teraz znajduje się na tym samym co www.cae.nauczaj.com www.angielski.nauczaj.com itp.

Nie ma takiej potrzeby. Jak się rozejrzysz, to nie ma aż tak dużo hostingów i bardzo dużo polskich stron stoi na tych samych IP. Dlatego raczej doradzam stosowanie różnych domen dla swoich serwisów. Dzięki temu google widzi inny serwis. Przy subdomenach traktuje je jako ten sam serwis jedynie zróżnicowany subdomeną... Zobacz: site:nauczaj.com
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 04 Mar 2007, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Dziękuję za rady. Chciałam aby kilka stron tworzyło jeden większy serwis i byłaby to właśnie strona z nauką angielskiego, strona o CAE i przyszłe o FCE i CPE.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 04 Mar 2007, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Lexy napisał:
Chciałam aby kilka stron tworzyło jeden większy serwis i byłaby to właśnie strona z nauką angielskiego

Przy takim założeniu słuszne jest stosowanie subdomen. Jeżeli katalog chcesz dołączyć do tego większego serwisu i wzmocnić domenę główną nauczaj.com to nic nie zmieniaj.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mir123bych
PostWysłany: 04 Mar 2007, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 60

Skąd: Lublin

też mi się podoba rozwiązanie by jedną domenę wzmacniać Wink gratuluje domeny i myślę że za rok to ona będzie jeszcze bardziej mocna Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Tlen
Lexy
PostWysłany: 16 Wrz 2007, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


W katalogu zmieniło się wszystko poza bazą, którą oczyściłam ze zbędnych wpisów (niestety moderowanie qlweba i jego modyfikacje były niewygodne, dlatego zmieniłam skrypt). Teraz katalog znajduje się na stałe pod adresem www.katalog.nauczaj.com

Ten katalog jest w całości mój, tzn. tylko ja decyduję o wszelkich wymogach Wink Proszę o ewentualne propozycje zmian.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
cRaSh
PostWysłany: 16 Wrz 2007, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

No to moja propozycje:
- wpisy sponsorowane, opłacane przez allpay (jak będzie zapotrzebowanie to napiszę how-to)
- ostatnio dodane wpisy na głównej, mogłyby nie kierować bezpośrednio do stron dodanych, tylko do wizytówek stron w katalogu. Wtedy od razu wpis w szczegółach miałby odpowiedni anchor, prowadzący ze strony głównej Smile
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lexy
PostWysłany: 16 Wrz 2007, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Niedługo mam zamiar wprowadzić płatności na kilku moich stronach, więc wtedy o tym pomyślę. Jeśli chodzi o link na głównej do szczegółów a nie do strony to chyba tak jak jest teraz jest bardziej korzystnie dla osoby dodającej. Na razie zmieniłam, ale sama nie wiem czy tak jest lepiej.

Jak ustawić minimalną liczbę znaków w opisie? Dodam, że JavaScript w ogóle nie znam, więc byłabym wdzięczna za gotowy kodzik Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
cRaSh
PostWysłany: 16 Wrz 2007, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Cytat:
Gratulujemy! Twój wpis został dodany do Katalogu Stron www.swish-zone.pl

Tyle, że dodałem stronę do www.katalog.nauczaj.com Wink
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lexy
PostWysłany: 30 Wrz 2007, 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Pracowałam na tych samych plikach, ale od razu po Twoim poście poprawiłam to Wink

cRaSh, jednak mógłbyś mi dać wskazówki co do tego jak zrobić sponsorowane. Na razie bez płatności - będą to po prostu zaprzyjaźnione stron. Chciałabym po prostu, aby wpisy oznaczone jako "moje" były wyświetlane w pierwszej kolejności i najlepiej jakbym mogła dać im inny styl, żeby dodać coś w stylu "Wyróżniona strona"

//edit:

Nie zauważyłam, że aż tyle postów pod sobą napisałam, więc skleiłam je Wink

Proszę o ocenę katalogu. Sugerowałam się częściowo tym, co pisaliście w temacie o 100% SEO katalogu, dodałam działy z ciekawymi książkami i słownikami, a także opcję zgłoszenia do mini konkursu dla stron, które zdecydują się linkować do mnie. Zdarzyło mi się nawet dodać samej kilka cudzych stron, bo są naprawdę świetne.

Zależy mi na tym, aby katalog dawał jak najwięcej właścicielom stron zarówno pod względem reklamy, jak i SEO. Chcę, aby mój katalog był przyjazny wyszukiwarkom (prawie połowa wejść jest z google na przeróżne hasła związane z edukacją), ale przede wszystkim aby Internauci odwiedzali go właśnie po to, aby znaleźć ciekawe strony edukacyjne. Dlatego strony w budowie albo mało wartościowe nie będą dodawane. Proszę o sugestie. Czy coś zmienić? Chciałabym jeszcze dodać minimalną wymaganą liczbę znaków w opisie, ale na razie nie wiem jak Wink Zrobić to w JS czy zmienić właściwości tego pola w bazie?
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Katalog stron edukacyjnych
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group