Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Katalog stron RDL

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Katalog stron RDL « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
ryba303
PostWysłany: 27 Mar 2007, 18:06    Temat postu: Katalog stron RDL Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 5


Witam

Wreszcie z mniejszymi lub większymi problemami (co widac po postach nizej Smile ) udało mi sie postawić katalog.

www.katalog.rdl.pl

Katalog oparty na skrypcie QLWEB jest prosty bez zbędnych udziwnień. Katalog jest moderowany, miniaturki obok wpisów, można dodać tylko jedna stronę, przy dodawaniu wymagany token to samo przy zakładaniu nowej podkategorii mam nadzieje że to chodź trochę ograniczy spam.

Katalog będzie jeszcze jeszcze podawany pewnym zabiega zmiany wygladu itp. Studia zaoczne plus praca skutecznie ograniczają mój czas na dodatkowe zabawy przy wyglądzie.




Ma jeszcze jedno pytanie Rolling Eyes w katalogu OPT powinny byc jakies pliki czy cos ?? Znaczy wczensniej jakies tam byly ale ze stawiałem wszytko odnowa to wiadomo... Z tego co sie zorientowalem dotyczyle one kategorii i chyba podkategorii Rolling Eyes Teraz po utwworzeniu 24 kategorii i i 497 podkategorii nie ma tam zadnego pliku Wink oczywiscie byl tam ustawiony i jest chmod 777


Ostatnio zmieniony przez ryba303 dnia 27 Mar 2007, 20:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
szuman
PostWysłany: 27 Mar 2007, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

katalog opt pełni rolę cache, powinny się w nim pojawić jakieś pliki, o ile cache'owanie jest włączone. I może taka sugestia ode mnie, to wyłącz możliwość dodawania nowych podkategorii, bo nie pozbierasz się po najeździe spamerów Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ryba303
PostWysłany: 27 Mar 2007, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 5


Już sie pojawiły Smile Narazie zostawie mozliwosc dodawania podkategorii. Kategoria "Inne" jest pusta czy kategoria "Firmy wg branż " ma mało podkategorii bo mozliwosci jest wiele a zawsze moglbym cos pominac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Katalog stron RDL
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group