Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Opinia na Temat Katalogu MCportal.pl - katalog stron

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Opinia na Temat Katalogu MCportal.pl - katalog stron « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Cichy
PostWysłany: 14 Kwi 2007, 20:49    Temat postu: Opinia na Temat Katalogu MCportal.pl - katalog stron Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Witam.
Przyznam sie ze juz dluzszy czas temu sie zarejestrowalem i tak najpierw sie czailem - jestem czestym gosciem tutaj na forum i naprawde duzo skorzystalem to musze przyznac.
( Sory na poszatek tlumacze nie uzywam polskiej czcionki celowo - jakies takie przyzwyczajenie z direct connect i dbalosc o brak krzakow n .)
Przejdzmy do meritum a mianowicie chodzi o moj skromny katalog
o nazwie MCportal Katalog stron i adresie: http://www.katalog.mcportal.pl

To jest katalog stron oparty na skrypcie qlweb - przerobiony maxymalnie przeze mnie w miare moich skromnych czysto amatorskich i hobbistycznych zapedow. Jest to 3 przerobka mysle ze narazie na tym pozostane na jakis czas. Katalog jest w sieci powiedzmy od pazdziernika zeszlego roku - dorobilem sie pr = 5 na nim i sporo zapytan na domene "katalog.mcportal.pl" ostatnio sprawdzalem bylo ponad 300 tysiecy odpowiedzi na to zapytanie takze mysle da sie zjesc jak na poczatki.

Glownie chodzi mi o Wasza opinie jaki to ma wyglad - co tam jeszcze zmienic - co nie pasuje i czy ty wogole ma jakis wyglad w miare na poziomie. Zalezy mi na tym zeby nie byl to kolejny szablonowy katalog.
Tylko cos nowego przyjaznego dla innych witryn i promujacego je. Pod tym wzgledem rozbudowalem ten skrypt - glownie jego szczegoly.
Takze miniatury sa troszeczke inne niz w wiekszosci katalogow - uwazam ze jest wazne przedstawienie jak wyglada strona ktorej sie szuka nie tylko malutka miniaturka ale jakims wiekszym zrzutem po to aby ktos mial wstepne rozeznanie gdzie wchodzi i jak ten serwis wyglada. Zdaje sobie sprawe ze to troszke transferu zabiera ale bede dbal o to zeby moje zrzuty stron byly prawie jak natura przykazala Smile
Oki sie na pierwszy raz rozpisalem a zjobow pewnie dostane Very Happy

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl


Ostatnio zmieniony przez Cichy dnia 17 Lip 2007, 02:57, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
weronika
PostWysłany: 14 Kwi 2007, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Cichy napisał:
Oki sie na pierwszy raz rozpisalem a zjobow pewnie dostane

Co ty taki negatywnie nastawiony do swoich wypowiedzi. Tutaj nikt nie gryzie Wink

Twój katalog jest OK, bo wyróżnia się wykonaniem i jest rozbudowany o dodatkowe funkcje, których nie ma w podobnych katalogach.

W jakim celu umieściłeś informacje Dziennika Internetu na stronie głównej skoro i tak tekst z DI nie daje ci contentu (to javascript i google tego nie obsługuje) - zobacz link
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cichy
PostWysłany: 14 Kwi 2007, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Witaj Weronika
Bo dla mnie jest to bardzo powazne forum i wiesz z zasady widze jak krytycznie sie podchodzi nawet nieraz moim zdaniem do niezlych projektow - moze ja mam inny gust bo nie mam zadnych zdolnosci plastycznych i sie nie dziwie co dla mnie jest piekne dla plastyka moze byc ochydne. Dla mnie liczy sie prostota cos nie musi byc wiesz sliczne przykuwajace oko - ma byc praktyczne i w miare proste i nie powodujace jakis zawirowan Very Happy Ja jestem prostym czlowiekiem. Wogole musze sie przyznac ze ze stronami mam niewiele doczynienienia. Strony jakie robie robie na zywca w notatniku i to jeszcze online na serwie - inaczej nie potrafie - nie korzystam z zadnej pomocy w stylu kreatorow. 1 moja stronka to stronka huba w sieci direct connect czym wlasnie sie zajmuje bardziej i poprostu jakis czas temu trzeba bylo zrobic strone wiec aby oszczedzic pieniazkow trzeba bylo zrobic ja samemu i popatrzec jak to sie robi n
I w sumie sie oplacilo bo jakies nowe hobby wskoczylo. Cos tam sklecilem i teraz po 2 latach troszke smiesznie to wyglada ale no coz z czasem czlowiek nabiera jakiejs wlasnej krytyki. HM.. odbieglem troszke od tematu ale z zasady jestem gadula w realu a chodzi bodajze o content di.com.pl .Wiesz Weronika ja zdaje sobie sprawe ze to jest pusty content ale w sumie to nie sa moje newsy i naleza sie tym ktorzy je tworza - w sumie moglbym dac jakis skrypt zczytujacy mi content jaki chce ale to tez nie beda moje newsy czyli beda powielane (redtram i tego typu) a nie mam na tyle czasu zeby samemu wprowadzic system newsow i go na biezaco prowadzic a przydaloby sie cos wiesz aktualnego wiec pewnie tak uczynie i w przyszlosci wprowadze jakis online aktualizowany newser - w kazdym razie dzieki za ta uwage. Bardzo sluszna Smile

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl


Ostatnio zmieniony przez Cichy dnia 17 Lip 2007, 03:00, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 14 Kwi 2007, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

a) masz bałagan w kategoriach
b) długo sie czeka na akceptacje (| dzis zglosiłem )
c) troche chaosu na głownej
d) ogolnie nie jest zle Smile
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cichy
PostWysłany: 14 Kwi 2007, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Kolego Koniu Smile
Poczekasz jeszcze troszke ja robie aktualizacje srednio raz na tydzien Smile
Wyglada to w ten sposob ze kupuje sobie 2 piwka zasiadam do kompa i patrze i zwykle jest ponad 500 stron i zwykle zostaje 30 do 50.Czasami cos przeocze. Jezeli chodzi o kategorie to wiesz one beda zmieniane.To jest celowe - ja poprostu patrze gdzie sa wpisy - tak to sobie wykombinowalem ze najpierw bylo ponad 10 tysiecy kategorii wiesz - potem zaczalem usuwac te spamerskie czyli zbedne i dalej to robie az dojde do pulapu jakiegos rozsadnego Smile. Wiesz qlweb to nie autorski katalog tu sa inne kryteria wogole a ja bym chcial zrobic niezly katalog wlasnie z qlweba bo ogolnie sie przyjelo ze to jest spamerski katalog a tak nie musi wcale byc. To jest dobry skrypt uwazam ktory zostal zpanachany przez spamerow(jakbym ci pokazal ile ja mam wpisow w filtrze to bajka doslownie - tam sa setki wpisow po to aby mi wiesz jakies piano i inne spamersie domeny nie smiecily po katalogu i mimo to ze jest moderowany i tak pewnie tam jest sporo spamu ktory na biezaco bedzie usuwany.)

W kazdym razie musisz poczekac chwilke bo jest ponad 100 stron dziennie dodawane i to musi potrwac za to masz darmowy katalog z pr = 5 i jak dobrze pomyslisz i ladnie ci zczyta to sprawdzalem za 1 wpis dostaje sie 6 wpisow w google co uwazam jest duzo jak na 1 katalog i na 1 podstrone Smile

Pozdrawiam.

P.S.
Zobacz ale to juz jest ewenement bo ja uwielbiam ten katalog stron i w sumie wszystko co wiem wiem z tego forum Smile
LINK
39 tysiecy zwrotu frazy - tego nie ma nawet dobra strona a to ma sam ten katalog a bedzie mial jeszcze wiecej bo mam duzo instalowan takiego progsika ktory nazywa sie MC-toolbar i tam sa linki w nim i z niego bardzo duzo widze wchodzi userkow jakies kilka tysiecy unikow na dzien na moje strony.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl


Ostatnio zmieniony przez Cichy dnia 17 Lip 2007, 03:03, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cRaSh
PostWysłany: 14 Kwi 2007, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

59 linków wychodzących z wizytówki strony.
Dla mnie wpis bez wartości Wink
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cichy
PostWysłany: 15 Kwi 2007, 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Kolego cRaSh
No chyba bedziemy musieli to skonsultowac realnie bo widze tez jestes z Lublina a masz bledne wyniki - stare jakies n

P.S.
Prosilbym o opinie dotyczaca katalogu oki? Smile
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl


Ostatnio zmieniony przez Cichy dnia 16 Kwi 2007, 13:08, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cichy
PostWysłany: 15 Kwi 2007, 00:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Tak apropo
Jestem chyba kretynem gdyz godzine spedzilem nad proba zmiany wlasnego profilu i w sumie u siebie na forum nie mam problemu i na inych takze tu natomiast
1. nieprzyjmuje mojego awatara chociaz daje mu adres i to jest taki wymiar i waga jak powinna byc
2.nie przyjmuje awatara z wlasnej galerii i tu juz zglupialem Smile
3. Nie przyjmuje mojego podpisu w normalnym bbcode gdzie na kazdym
phpBB przyjmuje wiec prosze adminow zeby zadzialali bo ja nie wymyslam tylko cos jest nie tego

P.S.
Sory za post pod postem ale no nie moge sie zedytowwac qrde no Smile
A bym zapomnial dla ulatwienia pisze cos o jakim kodzie z obrazka ktorego nie ma i o blednym jego wpisaniu pewnie to jest ten wazny szczegol Smile

P.S. 2
Przepraszam za to zamieszanie z edycja profilu n - dzis sobie na swiezo usiadlem i az sie usmialem z siebie. Wszytko jak w najlepszym porzadku. (kwestia uwaznego popatrzenia - jest poprostu troszke inaczej niz ogolnie)
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl


Ostatnio zmieniony przez Cichy dnia 17 Lip 2007, 03:05, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Koniu
PostWysłany: 15 Kwi 2007, 00:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

avatara to i ja nie moge dodac , co do katalogu fakt tych linkow to troche za duzo
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cRaSh
PostWysłany: 15 Kwi 2007, 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Cytat:
Prosilbym o opinie dotyczaca katalogu oki?

No przecież to jest opinia Wink Katalog bardzo fajny, podobaja mi sie ladne miniaturki, oceny stron, widać, że dopracowałeś i się wyrożnia.
(jesteś w spisie Mara? nie pamietam, żebym dodawał tutaj swoje strony wcześniej).

Jednakże, jest tyle linków wychodzących, że pożytek z dodania się będzie mały. Bo jasne, może sie akurat trafić, że bot przejdzie na moją stronę, ale 1/60 to dość mała szansa.
Katalogiem zdobywasz content i promujesz swoje strony, i nie widzę w tym nic złego, oprócz tego, że akurat mi katalog pomoże w znikomym stopniu.

I nie wiem, jakie stare wyniki, sprawdziłem wczoraj linkvendorem. Jak chcesz konsultacji, to zaraz idę sie jogingować nad zalewem, zapraszam Very Happy

Cytat:
A bym zapomnial dla ulatwienia pisze cos o jakim kodzie z obrazka ktorego nie ma i o blednym jego wpisaniu pewnie to jest ten wazny szczegol

No masz tam w profilu na samej gorze catpcha z kataloogKCS. Za każdym razem gdy dajesz Wyślij na dole profilu, to pole musi być uzupełnione.
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Martin
PostWysłany: 15 Kwi 2007, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Koniu napisał:
avatara to i ja nie moge dodac

http://forum.kataloog.info/viewtopic.php?t=2736
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cichy
PostWysłany: 16 Lip 2007, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Witam.
Odswiezam temat.
Kolejna zmiana w moim katalogu opartym na skrypcie Qlweb MCportal Katalog stron. Doszedlem do wniosku ze byl troszke za ciezki wiec rozjasnilem go nieco. Doszlo sporo opcji w szczegolach strony - Darmowe statystyki strony, ilosc odslon, czytnik Atom itp.. Dodalem takze sporo narzedzi przydatnych webmasterowi m.in. Generator bannera, pomiar Future PageRank i sporo wiecej.
Co sadzicie o terazniejszym wygladzie katalogu? Jego opcjach pomocnych w pozycjonowaniu dla webmasterow?
Jakie bledy co zmienic?
Prosze o wypowiedzi.

Pozdrawiam.

P.S.
Mam problemy ostatnio z generowaniem zrzutow stron - jezeli ktos ma takie mozliwosci to chetnie skorzystam (mam u siebie miejsce na scriny) chodzi mi o wystawienie (czyli scrin + dociecie na moje wymiary - dosyc spore) - oczywiscie zaplace. Chodzi o to zeby te scriny bylo porzadnej jakosci na moje dosyc spore wymiary( 2 rodzaje zrzutow).
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl


Ostatnio zmieniony przez Cichy dnia 17 Lip 2007, 03:07, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 16 Lip 2007, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

użyj programu webswoon Smile

pod FF nie widze krzyzyka zeby wyłączyc pop-upa Sad i z tego powodu wyłaczyłem katalog nawet go nei oglądając - po przejsciu na podstrony ytez nei moge wyłaczyc popupa Sad g...no a nie strona !!!
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
BoDeK
PostWysłany: 16 Lip 2007, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 143

Skąd: Mielec

fakt ten "popek" jest wkurzający, przeglądnąłem 4 podstrony i mnie to dobiło, opuściłem katalog. A tak to katalog wydaje być się ciekawy pod względem grafiki i gadżetów, chociaż dawno przestałem korzystać z takich darmowych rozwiązań, ale z pewnością znajdą się chętni, tylko czy Ci to nie spowolni serwera?
_________________
www.bodek.info - Strona Prywatna, Portfolio.
www.parking.int.pl - Zaparkuj Swój Link. Katalog Stron
www.swiat-tapet.pl - ?wiat Tapet. Tapety na Pulpit.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cichy
PostWysłany: 16 Lip 2007, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Witam.
Jest x bo sam tylko i wylacznie uzywam Firefoxa i zawsze wylaczam reklame wyskakujaca. Ona jest po to zebym niedokladal do tego interesu zwazywszy ze jest duzo wejsc a ja mam kilka serwisow i te hobby robi sie za drogie. Strone sprawdzalem pod IE, Firefox, Opera - wszedzie sie wyswietla poprawnie z czym bylo przyznam nie malo problemow i da sie wylaczyc bo x jest widoczny Smile
Pozdrawiam.

P.S.
Zgred
Chetnie strace pare browarkow i wylacze dla Ciebie specjalnie wyskakujace okna. Nie wiem co tam masz ustawione ale masz pewnie jakies blokody czego przecietny uzytkownik nie ma!!! A ja nie jestem instytucja charytatywna ktora ponosi koszty ponad tysiac zlotowe miesiecznie za utrzymanie stron. Takze wyskoki sa do jutra wstrzymane i prosze o opinie po przejrzeniu serwisu a nie wypowiedzi cytuje "gowno"
bez ogladania tego gowna n itp. - bo taka osoba nie ma pojecia o czym mowi w co jakas nie wieze w twoim przypadku n. Takze popatrz na luzie nic Cie meczyc nie bedzie zbytnio . To jest moje zdanie na ten temat:P

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Opinia na Temat Katalogu MCportal.pl - katalog stron
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group