Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Opinia na Temat Katalogu MCportal.pl - katalog stron

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Opinia na Temat Katalogu MCportal.pl - katalog stron « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
zgred
PostWysłany: 17 Lip 2007, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

Cichy nie unos sie ale ja nie mam Iksa i tyle. A mam FF z blokdaami, makfim i inne pierdoły...

trudno Sad
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Cichy
PostWysłany: 17 Lip 2007, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Witam.
Heh zgred - bron boze ja sie nie unosze ja poprostu glosno mysle i nierozumiem czemu nie masz tego x bo sprawdzalem u siebie, u kilku znajomych i on jest z tymze ja go zmyslnie dalem po lewej stronie a zwykle jest po prawej n.
Dzieki za info o progsie do zrzutow stron - bardzo ciekawy - podobny do tego Juryja. Z tymze mi chodzi o inne rozwiazanie wiesz takie bardziej zautomatyzowane - 100% zautomatyzowane i niegenerujace takiego transferu.
Cos w tym stylu:

http://www.snap.com/search.php#kataloog.info
lub
http://www.m-software.de/thumbshots.html

Tutaj sa naprawde ladne zrzuty i to za free.

Pozdrawiam.

P.S.
Masz bardzo atrakcyjna Pania naczelnik n
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zgred
PostWysłany: 18 Lip 2007, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

robisz liste w TXT - zasysasz Smile i dziala Very Happy - korzystam z tego do mojego zgred.pl linksor.com i ostatnio multiportal.pl Very Happy


Aaa Pani naczelnik rulez Very Happy
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Opinia na Temat Katalogu MCportal.pl - katalog stron
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group