Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Link w treści i ich wartość przy pozycjonowaniu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 Link w treści i ich wartość przy pozycjonowaniu « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
eM_K_S
PostWysłany: 31 Sie 2007, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

cRaSh napisał:
neeon napisał:
link z treścią

Nie, przykładowy link z treścią wyglądałby tak Wink

Grań Główna Tatr jest działem wodnym tylko w środkowym odcinku. Teren na wschód i północ to zlewiska Bałtyku (dorzecze Dunajca i Popradu), pozostały obszar to zlewisko Morza Czarnego (dorzecza Orawy i Wagu). Wrażenie wypiętrzenia masywu górskiego jest pogłębione przez sąsiedztwo głębokich kotlin. Tatry otaczają: od zachodu i północy – Obniżenie Orawsko-Podhalańskie, od wschodu i południa Obniżenie Liptowsko-Spiskie. Dno dolin znajduje się na wysokości ok. 500-700 m n.p.m. Wyniosłość Tatr pogłębiają płynące dolinami rzeki.

I mam nadzieję, że link do mojej strony nie przeskadza, został użyty w celach informacyjnych Wink


czyli taki link z treścią jest mocniejszy od linków wtopionych w tekst?
czemu?

Dj-na-wesele.pl: ojciec i syn (akordeonista i dj-wodzirej weselny) profesjonalnie obsługują imprezy okolicznościowe bale imprezy firmowe poprawiny a w szczególności przyjecia weselne. Dzięki naszej różnicy wieku potrafimy dopasować muzykę do potrzeb wszystkich gości. Miasta gdzie nas usłyszysz: Warszawa, Ostrołęka, Pułtusk (woj. mazowieckie). dj na wesela to udana zabawa do białego rana
to dlaczego wszyscy w stopce nie mają na przykład tak jak napisałem wyżej? Czy wstawiając taki podpis na wszystkich forach gdzie się dużo udzielam mogę zyskać więcej niż z podpisu dotychczasowego?
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Lexy
PostWysłany: 31 Sie 2007, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Siła anchoru jest rozkładana na te kilkadziesiąt słów, których nikt w google nie wpisze. Jeśli chodzi o 2 linki do tej samej podstrony, również nie uważam tego za dobry pomysł. Poza tym, jeśli w stopce czy gdziekolwiek indziej jest miejsce powiedzmy na 3 linki to po co je tracić na jedną podstronę skoro można ją wykorzystać na 3 różne?

ps. Z podpisu zyskasz najwięcej jeśli będzie w nim jedno słowo Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 31 Sie 2007, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

aha dzięki...
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
cRaSh
PostWysłany: 31 Sie 2007, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Chyba że pozycjonujesz sie na frazę która się składa z większej ilości słów Very Happy
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eM_K_S
PostWysłany: 31 Sie 2007, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

w moim przypadku najbardziej "chwytne" są frazy dwu i trzy wyrazowe, dlatego taki a nie inny mam opis.
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
cRaSh
PostWysłany: 31 Sie 2007, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

eM_K_S - jeśli będę szukał informacji dotyczących urządzenia mojego wesela, to wpiszę w google fraze - wesela lublin.
Nigdy bym nie pomyślał, żeby wpisać dj wodzirej

W twoim przypadku, pisanie w jednym anchorze dj wodzirej, osłabia moc tych słów, bo mało osób wpiszę te 2 słowa na raz w wyszukiwarce.
Oczywiście imho Smile
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eM_K_S
PostWysłany: 31 Sie 2007, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

ponad 150 wejść z google mam na słowa dj wodzirej, ponad 300 na dj na wesele mimo, że na te słowa jestem na około 10-12 miejscu.

dla Ciebie to na pewno bardzo niewielki wynik jednak mi wystarcza. Na myśl, że z pierwszego miejsca będę miał kilkanaście razy tyle cieknie mi ślinka:) hehe.. większość grań jakie zgodziłem do tej pory są zasługą właśnie google i tych dwóch zwrotów więc kontynuuję to pozycjonowanie.
Dla porównania z tym co napisałeś o wesele lublin

Zobacz na analizę adwordsa. Niby tak jak mówisz reklama była wyświetlana znacznie częściej ale statystyka wyświetleń do wejść na dane zapytanie mówi wszystko
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
cRaSh
PostWysłany: 31 Sie 2007, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

No oczywiście, że masz wejścia, skoro jesteś wysoko na taką frazę.

Pomyśl, ile byś miał jakbyś był na pierwszym miejscu np na wesela warszawa Wink

To tak, jakbyś miał sklep z bielizna i nie pozycjonwał się na bielizna, tylko cieszył się, że masz wejścia na bokserki. Oczywiście masz klientów, zarabiasz, dzięki tej frazie, ale jaki procent z twojej oferty stanowią bokserki?

I ponownie, imho Smile

i nie lookalem w statsy, nie mam siły ;P

_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eM_K_S
PostWysłany: 31 Sie 2007, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Spoko... Tylko widzisz wesele warszawa to wszystko co z tym związane. Bardziej szczegółowa fraza daje konkretnych klientów którzy szukają mnie szukająSmile masz na pewno rację, że będąc na pierwszym miejscu na wesele warszawa miałbym ponad 20 x wejsc więcej tylko, że wypozycjonowanie na tą frazę będzie bardzo trudne (każdy tytuł ogłoszenia i wpisu do katalogow i preceli musial bym tak nazywać a to troche odbiega wg mnie od oferty) i bardzo kosztowne (i nie wiem czy opłacalne.). Skoro z adwords tylko 3% wchodzi na fraze wesele warszawa a prawie połowa na dj na wesele to i w normalnych wynikach będzie podobnie. jeśli będę na pierwszej pozycji to i tak wolnych terminów nie będę miałSmile (tfu tfu,żeby nie zapeszyć.)

a tak robiąc ot: powiesz mi jak sprawdzić na którym miejscu jest moja strona na daną frazę?
ciekawi mnie ta fraza wesele warszawa. Gdybym ją wypozycjonował to zarabiałbym nie tylko z wesel ale i reklam (tak mi się zdaje)
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lexy
PostWysłany: 31 Sie 2007, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
Bardziej szczegółowa fraza daje konkretnych klientów którzy szukają mnie szukają

Racja, i od takich fraz się zaczyna. Ale później trzeba się brać za te bardziej ogólne Wink

Nie sugeruj się tylko adwords bo wzrok internautów skupia się na wynikach organicznych.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 31 Sie 2007, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

Lexy napisał:

Racja, i od takich fraz się zaczyna.


właśnie:) zaczyna, ja seo zacząłem się interesować miesiąc temu:)

Lexy napisał:

Nie sugeruj się tylko adwords bo wzrok internautów skupia się na wynikach organicznych.


wg trójkąta google (gdzies na forum jest link) sprawa wygląda zupełnie odwrotnie:)
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lexy
PostWysłany: 31 Sie 2007, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


http://www.lexy.kom.pl/blog/pozycjonowanie/zloty-trojkat-google/ - tu jest złoty trójkąt google.

Poza tym, przecież w języku polskim czyta się od lewej do prawej, więc w pierwszej kolejności zauważamy pierwsze wyniki google Smile
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
eM_K_S
PostWysłany: 31 Sie 2007, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 294

Skąd: Wyszków | Warszawa

ale u mnie bardzo często moja reklama pokazuje się nad wynikami normalnymi i jestem pierwszy lub drugi
_________________
zwrot podatku z Anglii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
neeon
PostWysłany: 01 Wrz 2007, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


idaho666 napisał:
bo bylo o tym glosno po blogach, pio, matach, itd


no właśnie było i zastanawiam sie jak google to czyta

przykład:
a1 - t1
a2 - t2
a3 - t3
a4 - t4
a5 - t5
a6 - t6

+ jakiś tam tekst , wiadomo normalna strona Smile cześć a1 w stopce , a2 w stopce , a3,a4,a5 w treści , a a6 w menu , i teraz pytanie który będzie zaliczony ?

legenda:
a.. - oznacz link:
t.. - oznacz dany anchor
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 Strona 3 z 3


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Pozycjonowanie i Optymalizacja » Link w treści i ich wartość przy pozycjonowaniu
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group