Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wykonam ] Wykonam tanio profesjonalną stronę + cms

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 [ wykonam ] Wykonam tanio profesjonalną stronę + cms « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
neeon
PostWysłany: 05 Maj 2007, 07:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


czytałem parę razy o tym jak to ruch wzrasta jak się coś takiego robi , no i potem mamy , dobrze ze automaty do spamowania for nie są jeszcze tak rozpowszechnione .. bo by codziennie było kilkanaście wpisów tego typu ,
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
idaho666
PostWysłany: 05 Maj 2007, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

oj panowie przesadzacie. ludzie ktorzy pracuja za takie grosze sa potrzebni i to bardzo. fakt, poczatkowo klient widzi ze jeden ma strony za 1500, drugi za 15, ale jak zobaczy badziew za te grosze to i tak przyjdzie, ladnie zaplaci, doceni a moze i poleci. to samo z pozycjonowaniem. placz, zgrzytanie, jakies filtry bany czarownice, a pozniej sie mowi, ze fakt, poprzedni wzial 50 zl za pozycjonowanie, ale zeby to teraz naprawic, to ja wezme 150 od slowa plus 500 za optymalizacje strony... Wink ja tam nie narzekam na takich ludzi
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przemo85
PostWysłany: 05 Maj 2007, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 570

Skąd: Kraków

A ja narzekam bo psują rynek co było wcześniej mówione.
Gdyby skala tego zjawiska poszerzyła się w ogóle nie opłacałoby się robić w web biznesie bo klienci przyzwyczaili by się do cen poniżej kosztów. To samo dotyczy każdej innej gałęzi gospodarki vide: napływ taniej nielegalnej siły roboczej itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 05 Maj 2007, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

idaho666 napisał:
placz, zgrzytanie, jakies filtry bany czarownice, a pozniej sie mowi, ze fakt, poprzedni wzial 50 zl za pozycjonowanie, ale zeby to teraz naprawic, to ja wezme 150 od slowa plus 500 za optymalizacje strony.

To co się dzieje z ofertami na allegro to przechodzi ludzkie pojęcie. Ostatnio zgłosił się do mnie gość, który zapłacił grosze za pozycjonowanie z allegro i oczywiście nawet nie był świadomy tego że jego strona dostała bana w Google. Tak mu ludzie z allegro wypozycjonowali stronę.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ wykonam ] Wykonam tanio profesjonalną stronę + cms
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group