Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ poszukuj? ] poszukuję pozycjonera

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 [ poszukuj? ] poszukuję pozycjonera « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
weronika
PostWysłany: 02 Sie 2007, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 354


Jak widać na pozycjonowaniu stron można nieźle zarobić Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
czis
PostWysłany: 04 Sie 2007, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Cytat:
Jak widać na pozycjonowaniu stron można nieźle zarobić


Owszem, ale na początek trzeba "trochę" czasu poświęcić na naukę, by stać się takim ekspertem w tej dziedzinie jak Pawel Kobis. Smile
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 04 Sie 2007, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Zastanawiałem się nad tym i doszedłem do takich wniosków:

W momencie jak zaczynałem gdybym zaczynał od niskich stawek na pewno miałbym dużo więcej klientów niż miałem/mam teraz. Jednak z drugiej strony nie miał bym czasu na testy, naukę, rozmowy z ludźmi co znają się na temacie. Na pewno dużo pomogły mi studia bo mogłem nawiązać sporo kontaktów i z czasem je wykorzystać, ale gdyby nie wiedza praktyczna i to że każdy kto mnie znał wiedział że zawsze realizuje swoje cele to pewnie bym tak daleko nie zaszedł. Kiedyś miałem ofertę pracy w Google z której zrezygnowałem (na moje miejsce wszedł mój najbardziej zaufany człowiek) wielu nie potrafiło zrozumieć dlaczego to zrobiłem. Aby do czegoś dojść trzeba postawić sobie własne cele i w tym przypadku praca dla kogoś (nie ważne kim ten ktoś jest) nie była i nie jest dla mnie ważna. Wolę sam sie rozwijać i pracować samemu dla siebie bo czym że jest Google dla przeciętnego kowalskiego? Gdyby się tak zdarzyło że przestał bym pracować w takiej firmie to co dalej? Każdy by tylko chciał mnie zatrudnić tylko dla mojej wiedzy której i tak bym nie mógł ujawnić więc dalej był bym na niczym, stracił bym kontakty i wylądował po prostu na lodzie.

Jeśli kto kolwiek z was ma ambicje zajmować się zawodowo SEO/Pozycjonowaniem na pewno może to osiągnąć i nie zastanawiać się nad tym czy się da zarobić czy nie bo kasa to nie wszystko w życiu człowieka. Zamiast gadać po prostu uczyć się trzeba i nie marnować czasu na "gupoty". Każdy z nas zaczynał kiedyś od zera i nikt z nas nie urodził się z wiedzą o wszystkim - pamiętajcie o tym jak macie chwile zwątpienia lub nie pewności

PS: Nie uważam się za eksperta w tej dziedzinie. Po prostu miałem troszkę więcej szczęścia i czasu na naukę. A dzięki wykożystaniu tego wszystkiego mam to co mam. Moim zdaniem ekspertem/elspertami są osoby które nacodzień siedzą przed komputerami i pilnują algorytmów Google - reszta z nas tylko się domyśla wszystkiego. To co dziś jest ważne i skuteczne jutro może być bez wartości - tu mam na myśli rok 2003 kiedy Google zmieniło cały algorytm w jedną noc! Wiele firm wtedy padło oj wiele.
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JankesM
PostWysłany: 04 Sie 2007, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Uparcie, wytrwale i można dojść do zaplanowanego celu. Gratuluję Paweł wytrwałości!
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lexy
PostWysłany: 05 Sie 2007, 02:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Możesz w takim razie zdradzić, od jakich stawek zaczynałeś? Chodzi mi o moment, w którym podjąłeś się swojego pierwszego zlecenia - wiadomo przecież, że na pewno nie brałeś tyle co teraz, ale mimo wszystko piszesz, że nie były to niskie stawki.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 05 Sie 2007, 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Lexy ja zaczynałem w USA i tam są inne stawki niż w pl. Nie pamiętam nawet od jakich stawek zaczynałem bo to było bardzo dawno temu, ale pamiętam za to pierwsze zlecenie z PL jakie obsłużyłem 7 000 zł startówki i 3 000 zł miesięcznie.
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
neeon
PostWysłany: 05 Sie 2007, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 691


Pawel Kobis napisał:
Jednak z drugiej strony nie miał bym czasu na testy

na pisanie takich poematów chyba też Smile

Pawel Kobis napisał:
jakie obsłużyłem 7 000 zł startówki i 3 000 zł miesięcznie.


no to całkiem fajna kapusta , nie masz coś jeszcze za 30 % zrobię za ciebie Wink
_________________
Szukasz pracy ? Zobacz na serwis pracy Next-Jobs znajdziesz tu oferty pracy z miast takich jak Szczecin Kraków czy Wroclaw
Tu znajdziesz OFERTY PRACY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 05 Sie 2007, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

To jest bot który za mnie monitoruje wszystkie fora i te rozdziały co mnie interesują i tylko wpisuje mu odpowiedzi a on postuje za mnie. Co do przekazywania zleceń - nie ma takiej możliwość gdyż moje umowy są bardzo restrykcyjne. Neeon myślę że z czasem dojdziesz do ładnego poziomu bo obserwuje twoje działania w Google i zapowiada się ciekawia osoba z Ciebie.
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lexy
PostWysłany: 05 Sie 2007, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Znowu dzisiaj dostałam propozycję pozycjonowania 3 stron. Najlepiej będzie, jak zainteresowane osoby napiszą na PW z podaniem maila, którego będę mogła podać osobom zgłaszającym się do mnie. Poza tym, z tego tematu już i tak powstała oddzielna dyskusja Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 05 Sie 2007, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Pawel Kobis napisał:
Neeon myślę że z czasem dojdziesz do ładnego poziomu bo obserwuje twoje działania w Google i zapowiada się ciekawia osoba z Ciebie.

Oj tak pamiętam początki Neeona na forum KCS. Neeon po zarejestrowaniu się na naszym forum i napisaniu pierwszego posta nie wiedział o co chodzi: Mały serwis ogłoszeniowy www.neeon.pl (post napisany Sro Gru 27, 2006). Teraz coraz częściej wśród wyników wyszukiwania pojawia się serwis neeona! Od czegoś trzeba zacząć i zdobywać doświadczenie.
Pawel Kobis napisał:
pamiętam za to pierwsze zlecenie z PL jakie obsłużyłem 7 000 zł startówki i 3 000 zł miesięcznie.

Ładne kwoty. Patrząc na te stawki widzę, że niektóre strony hobbystycznie pozycjonuję dla znajomych prawie za darmo. Muszę zdecydowanie podwyższyć stawki.
Lexy napisał:
Znowu dzisiaj dostałam propozycję pozycjonowania 3 stron.

Sam dostaję masę zleceń na pozycjonowanie stron, ale z braku czasu większości dziękuję. Zamiast 10 drobnych klientów, wolałbym mieć 2-3 klientów za takie stawki, jakie bierze Paweł... Jednak wszyscy chcieliby, żeby robić im to za "darmo". Jeżeli jakaś firma ma spory budżet, to i ja mogę zainteresować się takim stałym zleceniem i współpracą...
Pisz?
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 05 Sie 2007, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Martin właśnie dokładnie o tym mówię - Lepiej 10 dobrych klientów niż 100 dusi groszy. Neeon wydał mi się ciekawym rywalem - a dokładnie jego słowa (jedno ze słów ponad 50 milionów wyników) więc dla sportu sprawdziłem sobie słowa jakie pozycjonował i po 22 dniach je zająłem na TOP 10. Dlatego mówię dobry człowiek od SEO potrafi więcej zdziałać niż tona linków. Teraz szukam nowego wyzwania.
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lexy
PostWysłany: 06 Sie 2007, 07:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Dobra, za miesiąc ja także zaczynam "dla sportu" walkę o pozycję pod słowem "ogłoszenia" Wink Póki co serwis jest w przebudowie.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
grejf
PostWysłany: 06 Sie 2007, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 295

Skąd: Konstancin Jeziorna

Przemo moze czas sie przelamac i ikrzyknac grubsze grosze, zgodze sie tu z kolega Pawel Kobis, jak to moj brat grafik mowi ceny powinny byc zrownowazone za dane uslugi, temat rzeka (...). Pozdrawiam

btw: Do czego to doszlo, zeby "krag pozycjonerow" szukal podwykonawcow, aby nie skonczyly sie dobre czsasy Laughing
_________________
Witam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lexy
PostWysłany: 06 Sie 2007, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
Do czego to doszlo, zeby "krag pozycjonerow" szukal podwykonawcow

Heh, a co mam zrobić jak już mam za dużo stron na głowie? Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pawel Kobis
PostWysłany: 06 Sie 2007, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 183

Skąd: Walia

Taka praktyka z przekazywaniem zleceń jest bardzo częsta. Dobry człowiek od SEO ma masę zapytań i szkoda czasem spuszczać klienta jak można go przekazać komuś innemu i mieć z tego %. Średni % za przekazanie zlecenia to 15 - 30% co przy przekazaniu 20 zleceń daje ładne extra pieniądze za dosłownie nic ( może nie za nic, ale za kontakty i nazwisko)
_________________
Ksi??ka o pozycjonowaniu i nie tylko wydana przez PWN - cena 38.70 z?

Pozycjonowanie stron | Darmowe porady SEO | Og?oszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny Strona 2 z 4


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ poszukuj? ] poszukuję pozycjonera
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group