Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ praca ] Osiągnij finansową niezależność!!!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ praca ] Osiągnij finansową niezależność!!! « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
hikari
PostWysłany: 24 Sie 2007, 11:19    Temat postu: Osiągnij finansową niezależność!!! Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1


Multi Level Marketing poszukuje sumiennych i uczciwych współpracowników do skutecznego zarabiania w sieci internet w zaciszu domowym, wysokie zarobki uzależnione od wkładu pracy i samodyscypliny. Aby uzyskać dodatkowe informacje wyślij e-maila na adres: hikari_88@interia.eu w temacie wpisz: praca.[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
cRaSh
PostWysłany: 24 Sie 2007, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

jaaa, ale fajnie Shocked
wyśle z każdego mojego mejla (a mam kilka jak prawdziwy pozycjoner!) i będe zarabiał więcej!
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Buk?ak
PostWysłany: 24 Sie 2007, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

ja już takie oferty traktuję z przymrużeniem oka Wink

hikari napisał:
wysokie zarobki uzależnione od wkładu pracy i samodyscypliny.

samodyscypliny - czyli braku snu i klikaniu w linki? Very Happy
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
zakrecony
PostWysłany: 24 Sie 2007, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Znawca
Znawca

Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 575


nigdy tego nie próbowałem :] nie wiem, ale jak czytam, że zarabiasz ile chcesz i nic nie w zasadzie nie musisz robić, to dziala na mnie jak taki swoisty znaczek "STOP" Very Happy
_________________
Twoje darmowe ogloszenia internetowe. Zawsze aktualna baza ogloszen.
Multipart - jcb czscci zamienne do maszyn bydowlanych.
Gdzie wypoczac Super noclegi w Polsce - baza obiektów rekreacyjno wypoczynkowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
idaho666
PostWysłany: 24 Sie 2007, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

nie ma to jak profesjonalna firma.. email w domenie interia.... trzeba obudzic moderatora i wrzucic temat do kosza ;P
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Buk?ak
PostWysłany: 24 Sie 2007, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 320

Skąd: Zambrów

zakręcony: ja również nigdy nie byłem przekonany do tego typu 'zarabiania' przez Internet.

Kiedyś postanowiłem spróbować, nie byłem nastawiony na jakikolwiek zysk - chciałem się po prostu przekonać, czy ludzie piszą prawdę.

Wystarczyło, że zapoznałem się z informacjami ile płacą za kliknięcie w link/banner, ile za rejestrację z ich ref w innej firmie, a ile w innej firmie za stałe wyświetlanie bannera na pulpicie. Oczywiście zrezygnowałem z dalszego testowania tego świetnego sposobu na zarobek. Jednak zgodzę się z tym, że jeśli znajdziemy mnóstwo poleconych użytkowników i będą oni aktywni później bez żadnego wysiłku stan naszego konta będzie się powiększał. Jednak tacy ludzie spamują na forach jak tutaj.

Te kwoty są śmieszne, jeżeli chce ktoś osiągnąć podobne zarobki mniejszym wysiłkiem niech idzie do STSa obstawi 3 mecze za 2 zł i jak się uda będzie miał tyle samo. Ale tutaj na pewno Ci wypłacą ewentualną wygraną, tam nigdy nic nie wiadomo - zazwyczaj polskie 'firmy' to nie firmy Very Happy
_________________
Liga Mistrzów
Pi?ka no?na
Olimpia Zambrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Koniu
PostWysłany: 24 Sie 2007, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

kolejny oszuscik znam seci Mulit level dzialajace reralnie i przynoszace ogromne pieniążki ale praca w domu ??
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Sprzedam, kupię, zlecę, wykonam, poszukuję » [ praca ] Osiągnij finansową niezależność!!!
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group