Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Spis stron turystycznych

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 Spis stron turystycznych « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
idaho666
PostWysłany: 15 Wrz 2007, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

czy mi sie wydaje czy ty Cichy na mnie najezdzasz? czy ja pisalem gdzies ze mam cos do katalogow??? moja opinia na ich temat nie zostala dotad wypowiedziana, pisalem tylko o glupotach z linkowaniem do pr6 widmo i koniec. mam gdzies czy przy katalogach trzeba sie narobic czy nie, czy warto na nie marnowac czas, itd nie bylo to w ogole w zaden sposob powiazane z postem, wiec po co te wywody, ciezko zrozumiec. a jak chcesz dyskutowac na temat idei katalogow to zaloz nowy temat. no i polecam lekture ksiazki czytanie ze zrozumieniem.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Lexy
PostWysłany: 15 Wrz 2007, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


idaho666, skąd te złośliwości w naszą stronę? Teksty z czytaniem ze zrozumieniem są już lekką przesadą.

Co do PR, spotkałam się wielokrotnie z pytaniami o to, dlaczego taka i taka strona ma wysoki PR, a linków prawie w ogóle. Spotkałam się również z odwrotnymi sytuacjami - czemu strona ma niski PR mimo wielu linków ze stron o wysokim PR. Ale o to trzeba spytać pracowników Google, bo nawet ja czasem na nowych stronach dostawałam 3 za nic.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Cichy
PostWysłany: 15 Wrz 2007, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


idaho666 napisał:
szczegolnie ze skoro domena ledwo co kupiona, tematyka zmieniona, teraz to tylko katalog, to ludzie zaczna usuwac linki do niej i pr szybko spadnie. widac lexy ze kabinujesz jak zdobyc linki do serwisu ale twoje wymogi sa za duze. to jest tylko katalog. i co z tego ze ma pr6? zapewne juz niedlugo.


Nie najezdzam tylko stwierdzam fakty - ja Ci moge udowodnic ze byle jaki katalog bedzie mial lepsza odwiedzalnosc niz twoj angielski - jezeli tak koniecznie chcesz Wink.
Wkurza mnie jak ktos docenia tylko swoje a nieliczy sie z wartoscia do ktorej ktos inny przyklada wage.
Mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi Smile

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cRaSh
PostWysłany: 16 Wrz 2007, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Cichy - traffic a targetowany traffic to cholerna różnica. Tyle z mojej strony Smile
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cichy
PostWysłany: 16 Wrz 2007, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Odbieglismy calkiem od tematu.

Sprawa dotyczy tylko tego iz ja mam odmienne zdanie na temat wartosci katalogow niz kolega Smile

A co do odwiedzin to pisalem o organicach a nie wejsciach z reklam czy mailingu czy przekierowan.

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cRaSh
PostWysłany: 16 Wrz 2007, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 272

Skąd: Lublin

Tak, a jako argument zaprezentowałeś fakt że możesz mieć więcej odwiedzin niż jego strona. A ja napisałem że jest traffic i jest traffic Wink
_________________
Szko?a angielskiego? Prosz? - Angielski Lublin.
A mo?e chcesz sobie pot?umaczy? orygina? Molière‘a ? Prosz? - T?umaczenia francuski.
[url=http://otwieramy.info]?OTWIERAMY![/url] Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lexy
PostWysłany: 16 Wrz 2007, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Podstrony katalogu szybciutko się zaindeksowały i tak samo szybko zaindeksowałyby się nowe wpisy Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski


Ostatnio zmieniony przez Lexy dnia 18 Wrz 2007, 16:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Przez jakiś czas w katalogu był błąd uniemożliwiający dodanie wpisu, ale został on już naprawiony. Zapraszam do katalogu.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
idaho666
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 844

Ostrzeżeń: 1

Cytat:
ja Ci moge udowodnic ze byle jaki katalog bedzie mial lepsza odwiedzalnosc niz twoj angielski - jezeli tak koniecznie chcesz


tak, bardzo chce. udowodnij ze syfiasta strona bedzie miala lepszy traffic, juz nawet nie biorac pod uwage wypowiedzi crasha.


Cytat:
Wkurza mnie jak ktos docenia tylko swoje a nieliczy sie z wartoscia do ktorej ktos inny przyklada wage.


pewnie napisalem gdzies ze moje sa zajebiste a reszta to syf, nie? mozesz prosze podac gdzie bo jakos nie przypominam sobie bym wychwalal swoje a najezdzal na cudze.
_________________
katalog seo ~ wzroscik
Kapturek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cichy
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 196


Heh.

Ja nigdzie nie napisalem ze "syfiasta". Wiesz doskonale o co mi chodzi i dalej drazysz - nie wiadomo po co Smile

Po raz ostatni wyjasniam - opisales wyraznie swoj stosunek do katalogow a ja sie z twoim zdaniem nie zgadzam i to wyrazilem (mam do tego prawo tak jak ty do swojego zdania). Jest wiele katalogow ktore maja lepszy trafic niz twoja strona Smile. Sa toplisty mozesz sobie zobaczyc.

Bedziesz ty rozkrecal kiedys strony jakies inne - ktos Ci napisze tak jak ty odpisales Lexy i wtedy zrozumiesz o co mi chodzilo Smile

I skonczmy ten temat bo nie ma on zadnego sensu. Wyraziles swoje zdanie - ja takze.

Pozdrawiam.
_________________
Doda?e? ju? Swój Serwis do Naszej
Bazy Stron Polskiego Internetu?

www.Katalog.MCportal.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 18 Wrz 2007, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


idaho666, napisz najpierw ile uu ma Twoja strona, a zobaczymy jak katalogom do niej daleko Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 19 Wrz 2007, 06:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Lexy zgłaszałaś ten katalog do KCS. Twój katalog nie został zaakceptowany ze względu na punkt regulaminu:
http://kataloog.info/regulamin.php napisał:
25. Zgłaszane do nas inne katalogi stron, jeżeli stosują WYMAGANY LINK ZWROTNY to przed zgłoszeniem go do nas powinni umieścić nasz katalog w swoich linkach. Katalogi z wymaganym linkiem zwrotnym bez linku do nas nie będą dodawane.

Wysłana do ciebie została informacja mailem, ale kiedyś zgłaszałaś że nie dochodzą od nas maile, w związku z tym napisałem o tym w poście.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 19 Wrz 2007, 06:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Doszedł. Powiadomienia z forum tylko jakiś czas temu w ogóle nie dochodziły, a maila nie zmieniałam. Teraz już jest ok.
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski


Ostatnio zmieniony przez Lexy dnia 30 Paź 2007, 07:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lexy
PostWysłany: 30 Paź 2007, 07:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 867


Cytat:
Biorąc pod uwagę fakt, że od pół roku nie było updejtu PR i że trzeba umieścić link zwrotny to nie wróże zbyt dużej popularności katalogowi

Cytat:
teraz to tylko katalog, to ludzie zaczna usuwac linki do niej i pr szybko spadnie

Cytat:
i co z tego ze ma pr6? zapewne juz niedlugo.

Cytat:
Co z tego, że katalog ma PR=6 na domenie głównej, a strony wisieć będą na podstronach, które wogóle nawet nie są zaindeksowane.

Cytat:
Poczekajmy do update i na pewno PR spadnie, bo to nie jest PR tego katalogu.

Cytat:
zniknie bo nikt kto linkowal strone o swishu nie bedzie linkowal katalogu

No i doczekaliśmy się PR update i nie dość, że PR nie spadł, to jeszcze wzrósł do 7. Dodam, że strony linkowane ze stopki katalogu mają teraz PR=6 a to ich najmocniejszy link. Nawet szczegóły stron w katalogu mają najczęściej 4 albo 5 (przy czym link bezpośredni pojawia się już w podkategoriach), a więc dostaje się link na 5 w zamian za 3. I co? Było po co robić aferę? Wink
_________________
SEO blog | Korepetycje | Angielski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czis
PostWysłany: 31 Paź 2007, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 304

Skąd: B....a

Cytat:
No i doczekaliśmy się PR update i nie dość, że PR nie spadł, to jeszcze wzrósł do 7.


Nieźle taki PR ja onet.pl Smile
Na twoim miejscu zacząłbym sprzedawać linki na Allegro. Razz
_________________
Hacking -nowa strona po?wi?cona bezpiecze?stwu w sieci - REAKTYWACJA
Capoeira - sztuka walki | kultura | tradycja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny Strona 3 z 4


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Spis stron turystycznych
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group