Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Katalog Dobra Firma- Zapraszam

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Katalog Dobra Firma- Zapraszam « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
jasq
PostWysłany: 30 Gru 2007, 00:17    Temat postu: Katalog Dobra Firma- Zapraszam Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 11


Witam

Miałem kilka ciekawych pomysłów, które w końcu postanowiłem zebrać w sensowną całość. To "projekt eksperymentalny", zapraszam do współtworzenia, współpracy i komentarzy!

Zapraszam również do dyskusji na temat pomysłów i dodawania wizytówek. Katalog jest moderowany i gwarantuję, że nie zniknie Smile

Nie wiem, czy mogę podać link do strony głównej mojego serwisu, więc daje bezpośrednio do katalogu, nie chce się narazić Najjaśniejszym Smile

http://www.dobra-firma.net/index.php?option=com_sobi2&Itemid=28

Jeszcze raz zapraszam i pozdrawiam.
_________________
Dobra Firma - Gwarancja skutecznej reklamy. Gwarancja Twojego sukcesu!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Martin
PostWysłany: 30 Gru 2007, 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

jasq jeżeli chcesz katalogować strony i oprócz tego być przydatnym serwisem dla właścicieli stron, to warto zadbać o odpowiednią optymalizację Twojego katalogu. Dlaczego nie podlinkujesz w swoim katalogu tytułów stron, które są również anchor'em?

Przykład:
Podstrona Katalogu KCS: link
Bezpośrednim url strony podlinkowany masz anchor: Strona Internetowa. W przypadku katalogu stron może nie mieć to ogromnego znaczenia, ale właściciel firmy wolałby mieć podlinkowany tytuł (w tym przypadku duży napis: Katalog Ciekawych Stron).
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jasq
PostWysłany: 30 Gru 2007, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 11


Dzięki za sugestię, napewno masz rację.
Problem polega na ingerencji w Joomlę! z którą przygodę niedawno zacząłem.

Ten katalog to SOBI2, jego + to rozbudowana opcję płatności Wink ale oprócz tego standardowy wpis wygląda raczej paskudnie. Pracuję nad tym, żeby to zmienić i jeszcze raz dzięki!
_________________
Dobra Firma - Gwarancja skutecznej reklamy. Gwarancja Twojego sukcesu!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gostek_
PostWysłany: 30 Gru 2007, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 181


Ciekawym SEO komponentem jest JoomSEF. Bardzo ładnie skraca linki, ale mi nie udało się pogodzić tego z Sobi2. Użyłem zamiast Sobi- BOOKMARKS i polecam takie rozwiązanie. Nie ma takich bajerów, jak Sobi, ale umożliwia dodanie linka, logo i opisu strony.
Przykład JoomSEF mozna zobaczyc w drugim linku w mojej sygnaturce, a BOOKMARKS jest użyty na polskim supporcie Joomli.
Kod:
http://www.joomla.pl/index.php/index.php/component/option,com_bookmarks/Itemid,24/

_________________
liderpracy.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jasq
PostWysłany: 30 Gru 2007, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 11


Chyba jednak pozostanę przy sobi. W zasadzie, po dodaniu przez Usera grafiki nie wygląda źle i jest funkcjonalny.

Zresztą sam katalog to tylko punkt wyjścia do usług, które chcę sprzedawać Smile

Nie wiem tylko jak zmienić anchor o którym pisał Martin. Druga kwestia która przeszkadza (może coś pominąłem?) to fakt, że 99,99% osób które będą się rejstrować, dodadzą odrazu firmę. Nie zdąże aktywować konta Użytkownika (automat mi nie działa ;( ) zanim (już zarejstrowany, ale jeszcze nie aktywowany) User doda własny wpis, przez co wpisy są anonimowe i User jest pozbawiony możliwości edycji (dopóki mi nie zgłosi faktu i nie przypiszę go do konkretnego wpisu).

Evil or Very Mad

Ciężko pogodzić kierat z hobby-pracą...

Muszę szybko z czegoś zrezygnować, chyba że macie pomysł na 3krotne przedłużenie doby?

edit
znalazłem opcję dotyczącą aktywacji konta przez użytkownika (weryfikacja e-mail). Wyłączyłem, ale mam wątpliwości. Zobaczymy co się będzie działo. Weryfikowanie -> utrudnienia przy dodawaniu do katalogu.
_________________
Dobra Firma - Gwarancja skutecznej reklamy. Gwarancja Twojego sukcesu!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Katalog Dobra Firma- Zapraszam
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group