Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Sprzedaż skryptu Indexu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Sprzedaż skryptu Indexu « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Ebook
PostWysłany: 15 Wrz 2008, 15:30    Temat postu: Sprzedaż skryptu Indexu Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 10


Nie wiem, czy to dobry dział, ( jeśli nie to przepraszam, i proszę o przeniesienie). Ale mam dość dużo licencji Indexu, za które słono zapłaciłem, i chciałbym je odsprzedać, choćby po to ażeby trochę zarobić Smile.
Ceny jakie proponuje:
1 szt skryptu i licencji = 100zł
Jeżeli klient bierze powyżej 3 szt, to cena zmniejsza się do 80zł za szt.

Oto katalogi moich klientów:
top1.pl
osp.pl
companies.pl
jaslo.com.pl
seoman.pl
linkman.pl

( to z głowy hmm, napewno jeszcze z kilka by się znalazło n

W sprawie zakupu prosiłbym o kontakt na GG: 251455, ( poniewaz najczęściej na nim jestem).
Proszę pisać nawet jeśli jestem niedostępny, napewno odpowiem Wink.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
zgred
PostWysłany: 16 Wrz 2008, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 389

Skąd: DC

ale kupowales licencje pojedynczo czy w slotach ?

bo 1 sztuka to 99 USD a slot 10 sztuk 299$ - więc jeśli chcesz rozdzielac slot to się po prostu nei da - są związane TYLKO z Twoim kontem.

poza tym jak chcesz rozdzielac licencje IU związane z twoim kontem ?

Pytam bo sam posiadam 14 licencji.

Kupujący musiałby założyc konto na nicecoder.com i uzyskac zgode od Dody'ego (na przykład) na przejęcie tudzież wydzielenie jednej licencji.

prosze o info w tej kwestii - przede wszystkim czy masz zapewnienei DODY'ego o tym, ze możesz odsprzedac/odsprzedawać licencję.

Paweł.

edit: dla neiznających tematu - każda liecncja musi być wstawiona do pliku żeby można było dostać się do panelu admina - bez tego kaplica Smile
_________________
Najlepszym sposobem na w?asny k?t s? Kredyty, które umo?liwi? Ci spe?nienie swoich marze? o mieszkaniu.
OTO JA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Sprzedaż skryptu Indexu
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group