Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Sadurski.com - humor i rozrywka :)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Sadurski.com - humor i rozrywka :) « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Exshiala
PostWysłany: 30 Mar 2009, 21:19    Temat postu: Sadurski.com - humor i rozrywka :) Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 2


Witam:) Chciałabym polecić Wam stronkę którą pomagam tworzyć mojemu przyjacielowi - Szczepanowi Sadurskiemu Smile

On sam jest rysownikiem, przez co część podanej przeze mnie strony tworzą jego rysunki autorskie, które szczególnie polecam:)

Oprócz tego, na stronie znajdziemy gry flash, dowcipy, śmieszne linki itp Smile Polecam serdecznie

http://www.sadurski.com

Będę wdzięczna za wszelkie uwagi odnośnie serwisu - w miarę możliwości postaram się nanieść poprawki, jeśli będzie taka konieczność Smile

Pozdrawiam, Kasia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kerat
PostWysłany: 03 Kwi 2009, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 45


Jak dla mnie to nawet fajna stronka.
_________________
komory ch?odnicze i zamra?arki niskotemperaturowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Promocja i reklama stron » Sadurski.com - humor i rozrywka :)
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group