Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Kiedy dodajecie stronki ??

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Kiedy dodajecie stronki ?? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Philips84
PostWysłany: 21 Lis 2005, 11:06    Temat postu: Kiedy dodajecie stronki ?? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 7


Witam !!

Mam takie pytanie do adminów KCS , a mianowicie chodzi mi o to po jakim czasie zostanie moja strona dodana do katalogu , moja strona to http://www.cs.ws2ws.boo.pl i zgłosiłem ją wczoraj Very Happy Razz prosił bym o jej dodanie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Koniu
PostWysłany: 21 Lis 2005, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

masz nikle szanse na dodanie strony do katalogu ten katalog ma w nazwie Ciekawych stron a nie Wszytkich stron , twoja bez urazy nie jest ciekawa bo to standarowa strona klanu.Pragne podkreslic ze nie jestem moderatorem a moja opinia jest opinia prywatna.Moze Redaktory ja przyjma Razz
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Philips84
PostWysłany: 21 Lis 2005, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 7


to nie jest strona klanu Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad
to jest normalna strona poświęcona cs-owi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Koniu
PostWysłany: 21 Lis 2005, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 1123

Ostrzeżeń: 1
Skąd: Warszawa

nie wielka roznica czyli morał taki ze patrzac na sajt nie wiadomo o czym jest czyli kolejny - , design cienki texty ( opisy broni ) wszytko jak gdzie indziej Razz na podstronie bronie sajt sie rozpada w dodatku na moje oko jp badz inny cms , walidacja lezy .Powiem tak gdybym byl redaktorem tego katalogu napewno bym jej nie przyjał zobaczymy czy redaktorzy puszcza ( nie sadze zeby ci pomogl button katalogu )
_________________
Nieruchomo?ci Og?oszenia motoryzacyjne Katalog Stron
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Philips84
PostWysłany: 22 Lis 2005, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 7


n n n moze sie jakos dogadamy Smile n n n n
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne » Kiedy dodajecie stronki ??
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group