Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Informatyka i wydarzenia » Kogo wybrać - dostęp do internetu?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Kogo wybrać - dostęp do internetu? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Waldek
PostWysłany: 25 Lis 2005, 18:13    Temat postu: Kogo wybrać - dostęp do internetu? Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Mam problem i w zasadzie nie wiem gdzie się z tym udać.
Obecnie mam abonament neostrady 1024kb/s (rzeczywista 1.3Mb/s).
W zasadzie z łączy jestem bardzo zadowolony, tak z szybkości jak i niezawodności.
Ostatnio mnie trochę WKURZYLI, ponieważ kończy mi się okres lojalki (koniec miesiąca) i aby po tym terminie przejść na wolniejszą neostradę np. 512kb/s, która to prędkość wystarczy jeśli tylko przeglądam strony i nie bawię się w ściąganie filmów oraz gierki to musiałbym zapłacić karę (przypominam, że okres umowy się kończy).
Albo zrezygnować z neostrady i na nowo się zapisać, jest okres kilkudniowy bez internetu, oraz nie obejmują promocje.
Dzwoniłem do dostawców sieci komórkowej i mam informację, że do końca roku w moim rejonie będzie to najszybsze łącze coś koło 380kb/s.
Co proponujecie zrobić?
Radiówka mnie obejmuje, ale bardzo złe opinie.
Coś słyszałem o łączach przez TV satelitarną, mam cyfrę+.
Może inny wariant, o którym nie wiem.
W zasadzie to wypadałoby zostać przy neostradzie, ale oni chcą złapać klienta, przynajmniej na rok, albo bulić za czas nieokreślony.
Za dwa lub trzy miesiące okaże się, że mam innego, tańszego dostawcę i obudzę się z ręką w nocniku.

Nie mam kablówki.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
Ronin
PostWysłany: 26 Lis 2005, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Bywalec
Bywalec

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151

Skąd: Wo?omin

uff dawno mnie nie bylo......
a w temacie - proponuje zainteresowac sie oferta Astercity, brzmi ciekawie - szerzej dowiedz sie od Horchego bo on ostatnio sie przerzucil z NIEnostrady Wink
_________________
o===|=================-
((Ronin - samuraj with no master))
o===|=================-
[url]http://www.brukarstwo-leszek-bobel.yoyo.pl/index.html[/url}
http://www.dakard.szop24.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Martin
PostWysłany: 26 Lis 2005, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Niestety ale Waldek nie może skorzystać z Twojej rady bo jest ze Skarżysko Kamienna - a tam raczej nie ma zasięgu AsterCity (TV Kablowa). Oprócz tego Waldek napisał, że nie ma kablówki. Ciężki temat. Co do Neostrady to coraz więcej osób narzeka. Nie wiem czym to jest spowodowane, bo od samego początku mam AsterCity z TV Kablowej i jest to wystarczająca oferta na moje potrzeby. Co do dostępu do internetu przez telefonie komórkową to na dzień dzisiejszy to odradzam. Ostatnio 2 osoby mówiły mi, że żałują skorzystania z dostępu do netu przez ERA (zrywa połączenie i jest bardzo powolne). Nie wiem jak w innych sieciach komórkowych, ale myślę, że ten temat u nich jeszcze raczkuje. Chyba, że ORANGE jako kapitał zagraniczny ma do zaoferowania coś ciekawszego i bardziej dopracowanego.

Czy w Twoim rejonie nie ma jakiś sieci osiedlowych? To są raczej tanie zastosowania i czasami bardzo dobre. Ja w swojej okolicy mam sieć osiedlową i sąsiedzi bardzo ją chwalą. Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty sieci osiedlowej na okres testowy.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek
PostWysłany: 26 Lis 2005, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 447

Skąd: Skar?ysko Kamienna

Martin napisał:
Co do Neostrady to coraz więcej osób narzeka. Nie wiem czym to jest spowodowane.


Odpowiem tak, neostrada oferuje połączenia szybkie i niezawodne, ale dość drogie.
Pomijam ich miejsce na serwerze, które jest DO BANI.
Jedno co mnie u nich strasznie denerwuje to naciąganie klienta w żywe oczy.
Jeśli już skończyła ci się umowa na określony okres to nie możesz przedłużyć na pakiet wolniejszy, chyba, że zapłacisz karę (nie wiem za co) Question Question
Musisz się wypisać i zamówić ponownie wolniejszy pakiet bez żadnych promocji.

Cytat:
Co do dostępu do internetu przez telefonie komórkową to na dzień dzisiejszy to odradzam. Ostatnio 2 osoby mówiły mi, że żałują skorzystania z dostępu do netu przez ERA (zrywa połączenie i jest bardzo powolne). Nie wiem jak w innych sieciach komórkowych, ale myślę, że ten temat u nich jeszcze raczkuje.


Nawet nie wiesz Martin jak mi pomogłeś, ponieważ wiem, że nie ma co się w to jak narazie ładować zwłaszcza, że oni też żadają lojalki na 2 lata.

Kablówki wszelkiej maści, osiedlowe, odpadają, bo mieszkam na WYGWIZDOWIE, gdzie osiedle widzę z jednego okna (~6km), a z drugiego okna PUSZCZĘ ŚWIĘTOKRZYSKĄ (20 metrów) i spacerujące sarny tudzież dziki. NIE NARZEKAM Smile

Zrobię tak, na chwilę obecną.
Zapłacę tę cholerną karę i podpiszę umowę na jeden rok i będę obserwował co dzieje się u innych dostawców.
Myślę, że połączenia tel. komórkowej tak szybko się rozwijają iż przy następnych możliwościach będę mógł opuścić neostradę na zawsze.
_________________
Waldek
http://katalog-www.eu
http://rafa.koralowa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Informatyka i wydarzenia » Kogo wybrać - dostęp do internetu?
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group