Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Katalogi stron by Mar

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Katalogi stron by Mar « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Mar
PostWysłany: 08 Gru 2005, 21:03    Temat postu: Katalogi stron by Mar Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 82


Witam,

Nie wiem czy warto pisać ten temat, bo adres mojego katalogu na tym forum pojawił się kilkakrotnie, no ale niech stracę.. Wink

Arrow Katalog Stron Mar

oraz oparty na tak fajnym skrypciie CnCAT, który jakoś jest omijany przez wszystkich z daleka:

Arrow Katalog Stron Traffic

... i na koniec dorzucę jeszcze:

Arrow Spis Katalogów Seo

Więc, zapraszam wszystkich do dodawania swoich stron (katalogów), oraz proszę również o opinię o tych katalogach.

Pozdrawiam,
Mar.


Ostatnio zmieniony przez Mar dnia 27 Sty 2006, 20:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
GulaNET
PostWysłany: 09 Gru 2005, 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 47

Skąd: Warszawa

Warto, warto, Katalogi są warte tego by o nich pisać.
Co do drugiego katalogu Katalog Stron Traffic, prosiłbym aby w nim również zmienić adres naszego katalogu.

Dziękuję i pozdrawiam
_________________
GulaNET
*Elitarny Katalog Stron*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Martin
PostWysłany: 09 Gru 2005, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Katalog Stron Mar http://www.mar.az.pl/ - już nie raz o nim wspominałem na innych forach - jako o katalogu - najciekawiej przerobionym skrypcie QlWeb. Miły dla oka kolorystycznie i dobrze się indeksuje w Google Wink


Katalog Stron Traffic http://www.katalog.sennik.forall.pl/ - może i omijany, ale to raczej ze względu na skrypt Cncat - i raczej omijany jest przez leniwych pozycjonerów bo trzeba ręcznie uzupełniac pola konieczne przy zgłoszeniu strony. Inna kwestia to zdecydowanie gorzej zaindeksowany jest w Google od tego opartego na QlWeb.

Spis Katalogów Seo http://www.mar.az.pl/spis/ - jak najbardziej OK i przdatny.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mar
PostWysłany: 11 Sty 2006, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 82


Katalog Stron Mar - Dziękuje za pozytywne opinie, ciągle staram się nad nim pracować, katalog posiada już 4000stron, PR=3, 21k zindeksowanych stron w Google, jak również wysokie pozycjie. Np. pod frazę "Polski katalog stron" zajmuję pierwszą pozycję.

Katalog Stron Traffic - skrypt CNCat mi się podoba, wygląda on bardzo profesjonalnie, i nie indeksuje się najgorzej. Ale jest omijany, nie wiem dlaczego, w katalogu znajduję się już ponad 1200 stron.

Spis Katalogów Seo - bardzo cenniony i często odwiedzany, cieszę się, że jest przydatny. Udału mi się tam zebrać już 366 katalogów SEO. Jest już to spora liczba, a dzięki zastosowaniu funkcji raportowania jest on aktualizowany kilkarazy na dzień. Aktualnie jestem w trakcie wdrażania zaawansowanego wyszukiwania, ale o tym już wkrótce...

A między czasie proszę o kolejne oceny/opinie i propozycjie zmian.

Pozdrawiam,
Mar.
_________________
Noclegi w Zwardoniu, Pozycjonowanie strony, R?cePrecz OdTybetu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Katalogi stron by Mar
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group