Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Toplista - Katalogi Stron SEO

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 Toplista - Katalogi Stron SEO « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Martin
PostWysłany: 29 Sty 2006, 18:45    Temat postu: Toplista - Katalogi Stron SEO Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Powstała toplista katalogów stron:

http://toplista.trout.pl/



trout - twórca toplisty napisał:
Do toplisty można dodawać tylko i wyłącznie katalogi polskie, z linkami bezpośrednimi i darmowe. Toplista funkcjonuje jako klasyczny katalog katalogów z linkami bezpośrednimi, opisem strony itd., poza tym istnieje możliwość (a wręcz konieczność - niech będzie barwniej) umieszczenia buttona, głosowania na katalogi, pisania komentarzy. Pozycja na topliście jest określana na podstawie ilości unikalnych kliknięć w button umieszczany w katalogu.


Katalog Ciekawych Stron również dołączył do toplisty i głosować na nasz katalog możecie poprzez button, który umieszczony jest w boxie Nasi przyjaciele na stronie katalogu - http://kataloog.info/
Jeżeli podoba Wam się nasz katalog to zapraszamy do głosowania.



_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami


Ostatnio zmieniony przez Martin dnia 23 Kwi 2006, 07:34, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
kameleon
PostWysłany: 30 Sty 2006, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Fajna toplista. Przyznaję, że najpierw button zauważyłem w boxie Nasi przyjaciele, a dopiero potem znalazłem tą informację na forum.
Głos oddany Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 23 Kwi 2006, 07:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

W Internecie zaczęło pojawiać się coraz więcej TOPLIST KATALOGÓW, które stanowią zarazem spisy katalogów dla pozycjonerów. Ciężko jest im dorównać do znakomitej TOPLISTY KATALOTÓW SEO, ale wśród nich znalazłem kolejną wartą uwagi. Nie wiadomo jak będzie wygladała za jakiś czas i w jakim kiernku zmierza, ale na dzień dzisiejszy warto dodać tam swój katalog:

http://www.katalogi.u3.pl/



W tej topliście, podobnie jak na http://toplista.trout.pl/ również liczona jest ilość wyświetleń buttona, a więc pozycja na topliście uzależniona jest od odwiedzin w katalogu na którym znajduje się button toplisty. Właśnie zgłosiłem dzisiaj KCS do toplisty, PKS jest już tam od wczoraj (na PKS testowałem). Troszkę czasu potrzebujemy, żeby wskoczyć do pierwszej 10 (dopiero dzisiaj dodaliśmy się do toplisty), ale to kwestia 2-3 dni.
Warto być przynajmniej w 2 toplistach (piszę do właścicieli katalogów), aby mieć możliwość porównania wyników i statystyk.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 23 Kwi 2006, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

KCS juz na 5. pozycji Very Happy
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 23 Kwi 2006, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Jak widać kilka godzin wystarczyło, żeby wskoczyć na 5 pozycję tak więc zdecydowanie szybciej niż mi się wydawło. Jednym słowem za 2 dni będzie w 1 trójce, bo 1 i 2 miejsce zajmują również silne i często odwiedzane katalogi stron

Good
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aks
PostWysłany: 23 Kwi 2006, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 49


Nie ma co ukrywać wasz katalog już ma renomę i jest spora liczba użytkowników internetu co zagląda do was co najmniej raz w tygodniu. Tak więc taki awans nie jest zaskoczeniem. Tylko pogratulować profesjonalizmu i wytrwałości. Sam bym chciał osiągnąć takie wyniki. Ale jak to mówią "Bez pracy nie ma kołaczy"
_________________
Katalog Maxi - zwi?ksz swoj? pozycj? w wyszukiwarkach | Kiedy nie wiesz co zrobi? - U?miechnij si?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 07:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


WOW w ciągu jednego dnia na 4 pozycję. GRATULACJE! Za chwilę wskoczycie na 3 pozycję! A jeszcze kilka dni i będziecie na zasłużonej pozycji! Wink Napisałem kilka dni dlatego, że na 2 pierwszych miejscach są kataogi, które już liczą swoje wyświetlenia od kilku dni a wy musicie to nadrobić! Ale przy Waszym katalogu KCS, to za tydzień będzie OK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Zgadzam się kameleon. Na 2 pierwszych pozycjach są katalogi (naszych znajomych), które są od kilu dni na tej topliście i mają również sporą odwiedzalność, tak więc z obecnie 3 pozycją poradzimy sobie w ciagu dnia a co do pozostałych to trzeba trochę czasu. Zawsze nowa strona na topliscie ma gorsze szanse od stron, które tam są od jakiegoś czasu.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Zalezy jeszcze od tego jak czesto jest resetowana toplista Wink Wiadomo, im czesciej tym wieksze szanse dla nowych stron na zajecie wlasciwej dla nich pozycji Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Panowie Redkatorzy Katalogu Ciekawych Stron - GRATULACJE praktycznie w ciągu 24 h od dodania Waszego katalogu do tej toplisty wskoczyliście na 3 miejsce!
Good
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kameleon
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Bardzo fajna jest ta toplista! Jedym słowem ludzie mają fajne pomysły. Jak widzę cały czas dokładane są nowe funkcjonalności do toplisty. Teraz dodana jest ocena w postaci gwiazdek. Świetnie działa ten skrypcik. Ciekawe jak jest wykonany? Ktoś wie??

Gratuluje szybkiego awansu do ścisłej trójki katalogów SEO w tej drugiej topliście, bo w pierwszej jesteście w ścisłej dwójce!
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DjDeaf
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 7

Skąd: 3city

witam, ciecze sie bardzo, ze sam wszystko to zrobilem nowy topliste ktury jest na stronie http://www.katalogi.u3.pl/ i dziala doskonale pracuje bez obciazenie strony, mam nadzieje bedzie dobrze pojdzie

wlasnie dodawalem nowy "oceń" na topliste, ale to jeszcze BETA.

nastepnie niedlugo zrobie nowy statystyka ze przyjmuje tylko prawidlowy referety a nie prawidlowy np: referety z innej strony lub pusty referety

pozdraviam DjDeaf
ps: sorki nie jestem dobrym j. polski, bo mam wada sluchu
_________________
- Katalogi Stron SEO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Witam serdecznie na naszym forum autora i twórcę toplisty http://www.katalogi.u3.pl/ Miło, że nas odwiedziłeś. Muszę przyznać, że ostatnio wpadło mi w "ręcze" wiele toplist katalogów SEO, które zaczęły powstawać po powstaniu toplista.trout.pl, jednak dopiero Twoja toplista zwróciła moją uwagę. Może dlatego, że wizualnie jest inna i nie oparta o gotowe szablony toplist.
Good

Co do oceny to chyba została dodana dopiero teraz, bo jak rano wchodziłem to jej nie było, albo jej nie zauważyłem. Bardzo fajny efekt przy ocenianiu i najeżdzaniu na gwiazdki
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 24 Kwi 2006, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Juz niedlugo drugie miesjce bedzie Very Happy Wystarczy spojrzec na ilosc dziennych odslon Wink
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szuman
PostWysłany: 26 Kwi 2006, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 1554

Skąd: D?bica

Ocene KCS ma piekna, a poza tym zanosi sie na to, ze jeszcze dzis wskoczy na druga pozycje Very Happy
_________________
Mój osobisty blog oraz blog ?lubny mój i mojej ?ony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny Strona 1 z 6


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Toplista - Katalogi Stron SEO
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group