Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna  
 
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Ranking systemów  Ranking systemów   Grupy  Grupy  
 
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
 
Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Toplista - Katalogi Stron SEO

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 Toplista - Katalogi Stron SEO « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
zdróweczko
PostWysłany: 06 Cze 2006, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 57

Skąd: E?k

Cóż mogę powiedzieć fajna toplista, świeża ale wiele informacji zawiera nt danej storny (ups a raczej katalogu) podoba mi się skrypt wyświetlający ilość zaindeksowanych podstorn i parę innych drobiazgów, widać że pracujesz nad rankingiem. Cóż na pozycjonowaniu się nie znam, ale są tu koledzy którzy wiedzą dużo nt tego zagadnienia. Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów.
_________________
Bo w pojedynk? wszystko jest ci??kie...
www.katalog.e12.pl
www.infrasauna.katalog.e12.pl

Je?eli masz problem ze zdrowiem, zapytaj mnie a mo?e ci pomog?...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
KCS
Wysłany:     Temat postu: Reklama w KCS







Powrót do góry
WebDirectories
PostWysłany: 07 Cze 2006, 07:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 5


Póki co mam prośbę o ocenianie "siły" listy na podstawie wyników z MSN Search, za tydzień, dwa podobnie albo i lepiej będzie na Googlach.
Przyczyna jest prosta, domena web-directories.info dopiero właśnie wyłazi z filtrów w Googlach co dosyć łatwo zweryfikować. Yahoo się jeszcze do końca nie przekonało do web-directories.info, ale Yahoo to Yahoo. Onet już dwa razy wywalał web-directories.info z indeksu i znów przywrócił.
Proszę pamiętać lista http://lista.web-directories.info wystartowała 8 maja tego roku, czyli jeszcze nie ma miesiąca!
Co do wyróżnienia się od 2 poważnych konkurentów to myślę, że już się pozytywnie odróżniamy, a w zanadrzu mamy jeszcze kilka pomysłów!
Myślę, że pod względem stopnia zaindeksowania rankingu oraz liczbą mocnych linków na zewnątrz dla katalogów-członków będziemy na pierwszym miejscu wśród rankingów, no chyba że konkurencja zadziała, ale to dobrze Smile
Powtórzę się, jest miejsce dla kilku dobrych toplist katalogów, pytanie ile tych dobrych już jest? Póki co nie chcę oceniać ponieważ sam mam być ocenianym Smile[/center]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kameleon
PostWysłany: 07 Cze 2006, 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Mar napisał:
co mnie cieszy w Twojej Topliscie, to mó katalog na 3 miejscu...

Jesteś ze swoim katalogiem na tej topliście na 3 miejscu tylko dlatego, że mocne i odwiedzane katalogi nie dodały się do tej toplisty (jak pisał Martin brak miejsca na więcej buttonów). Gdyby dodał się katalog KCS, GemsNet, quickDIR itd z tych innych toplist to znalazł byś się na dalszych pozycjach. Tak samo jeżeli chodzi o popularność toplist to te na których są popularne katalogi automatycznie są popularniejsze bo ludzie klikają na buttony wchodząc na toplisty. A z toplist przechodzą do innych katalogów. Stąd Mar masz mniejszą odwiedzalność z toplisty http://lista.web-directories.info
Jednak ta toplista się rozbudowuje i znając życie to wiele liczących się katalogów to zauważy i doda się również do tej toplisty z korzyścią dla mniejszych katalogów.
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mar
PostWysłany: 09 Cze 2006, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 82


kameleon napisał:
Jesteś ze swoim katalogiem na tej topliście na 3 miejscu tylko dlatego, że mocne i odwiedzane katalogi nie dodały się do tej toplisty (jak pisał Martin brak miejsca na więcej buttonów).


Czy to oznacza, że nie ma co się cieszyć, z Twojej wypowiedzi wynika, że mój katalog jest słaby, choć na dzisiaj zajmuje 2 miejsce. Więc, wynika z tego, ze nie ma sensu być w takich Toplistach, gdzie są same "słabe" katalogi, ponieważ nie ma z nich żadnych korzyści?

Co do odwiedzalności, nie wystarczy liczyć na te "mocne katalogi", trzeba też samemu pracować na pozycję, liczą się każde wejścia, nawet te z Google są cenne, o czym pisałem w poprzedniej wypowiedzi.

Mar.
_________________
Noclegi w Zwardoniu, Pozycjonowanie strony, R?cePrecz OdTybetu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 09 Cze 2006, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Twój katalog nie jest słaby, ale w porównaniu do lepszych jacy są na topliście np: http://toplista.trout.pl/ tam jesteś na 13 pozycji. To 10 pozycji różnicy - prawda? Tak więc nie dziw się, żę z toplisty http://lista.web-directories.info/ masz mniej wejść niż z wspomnianej z toplista.trout.pl.

Co do wejść z google to ważne jest przede wszystkim pozycjonowanie, ale napisałem to w nawiązaniu do tego zdania:
Mar napisał:
a tak na poważnie to marwi mnie, iż jestem tam na 3 pozycji mam bardzo mało wejść z Twojej strony, porównując ją z dwoma konkurencyjnymi Toplistami, tam mam więcej wejść z 10 niż tutaj z trzeciego.

_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kameleon
PostWysłany: 03 Lip 2006, 06:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Co się stało z Katalogiem Ciekawych Stron na topliście katalogów: http://www.katalogi.u3.pl/
Wszedłem sobie rano i patrzę, że nie ma KCS a na waszym katalogu cały czas jest button... Confused
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 03 Lip 2006, 06:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Sam chciałbym to wiedzieć. Nie otrzymaliśmy nawet informacji o tym, że właściciel planuje usunąć nasz katalog. Wysłałem informację do właściciela, który jest również zarejestrowany na tym forum: DjDeaf z tym pytaniem. Jeżeli do końca dnia nie powróci katalog to wieczorem usuwam button tej toplisty i wstawiam innej. Nie musimy być tam gdzie nas nie chcą.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 03 Lip 2006, 06:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


No to nie ładnie, że nikt was o tym nie poinformował. Na tym, że nie będzie Was na tej topliście straci toplista, ale zyska inna. Do jakiej toplisty katalogów planujesz się dodać Martin, jeżeli nie powróci KCS na tą z ktore znikliście? Możesz zdradzić, czy to tajemnica?
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 03 Lip 2006, 06:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

To nie tajemnica i każdy kto przegląda inne katalogi którymi moderuje, tj:
-> Katalog Turystyczny
-> Katalog Prywatny
będzie wiedział od razu o jakiej topliście myślę w zastępstwie. Wink
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kameleon
PostWysłany: 03 Lip 2006, 06:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Wszechwiedzący
Wszechwiedzący

Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 952


Ups...faktycznie pozostałe katalogi masz na 3 toplistach, więc nie problem się domyślać. Przepraszam za głupie pytanie. Rolling Eyes
_________________
WA?NA INFORMACJA: Je?eli masz swoj? stron? internetow? to nie tra? czasu i dodaj j? do najlepszego katalogu stron w Internecie -> Katalog Stron KCS. Nie zapomnij równie? o wpisie do równie? dobrego i przydatnego prywatnego katalogu -> Katalog Stron PKS. B?d? zauwa?alny w Internecie!

Anonymous interesuj? Ciebie udane zakupy? Je?eli tak to zapraszam Ciebie do hipermarketów Auchan na terenie ca?ej Polski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DjDeaf
PostWysłany: 03 Lip 2006, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 7

Skąd: 3city

Witam Martin,
bardzo przepraszam nie zauwazylem ze nie ma KCS na toplistach http://katalogi.u3.pl/ z powodu serwer nie mogl połaczyc (3 probny nie udane) do KCS (ktory sprawdza czy istnieje strona i srawdza czy jest buttona)

pozdrawiam DjDeaf

jeszcze raz bardzo przepraszam ...
_________________
- Katalogi Stron SEO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martin
PostWysłany: 03 Lip 2006, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Witam DjDeaf,
Już wszystko jasne. Przez weekend i dzisiaj były faktycznie problemy z dostępem do katalogu KCS. Na serwerze hostingowym www.fc.pl , gdzie mamy konto był upgrade oprogramowania. Dzięki za informację i przywrócenie.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JankesM
PostWysłany: 16 Paź 2006, 06:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Przyjaciel KCS
Przyjaciel KCS

Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 1445


Po upojnym weekendzie wchodzę dzisiaj na KCS i widzę nową pozycję na buttonie z toplisty: http://www.katalogi.u3.pl/ Wskoczyliście na zasłużone 1 miejsce. Gratulacje.
_________________
J@nkes (przyjaciel KCS)
B?dz zauwa?alny w Internecie! Dodaj swoj? stron? do najlepszego polskiego katalogu stron --> zobacz ciekawe strony. Nie tra? czasu i zrób to teraz! Najlepszy serwis dla e-mieszka?ca to: Piaseczno, który cz?sto czytam i udzielam si? na forum piaseczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martin
PostWysłany: 16 Paź 2006, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

KCS_Admin
KCS_Admin

Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 5566

Skąd: Piaseczno

Dopiero zauważyłem zmiany na topliście jak to napisałeś. Widocznie na dniach musiało się to zmienić, bo niedawno była jeszcze 2 pozycja.
_________________
Martin
- Prywatny Katalog Stron
- pizzeria La Nostra zaprasza
- e-Piaseczno i okolice, to najlepsze miejsce dla e-mieszkanca powiatu piaseczynskiego
- najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- moj prywatny fotoblog ze zdj?ciami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martyna
PostWysłany: 17 Paź 2006, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zacytuj zaznaczone

Gaduła
Gaduła

Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 236

Skąd: Warszawa

Jest już trochę tych toplist w polskim internecie. Jak kataloguję strony, to widzę przeróżne buttony na stronach katalogów. Jednak jest chyba tylko kilka liczących się?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny Strona 4 z 6


Forum Katalogu Ciekawych Stron Strona Główna » Katalogi stron » Toplista - Katalogi Stron SEO
Skocz do:  



Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


katalog stron | forum
Powered by phpBB © 2005 phpBB Group